THY - Orta Avrupa Mayıs 2018

Obama'nın Ağabeyini canlı yayına çıkaracak

Cumhuriyetçi Parti adayı Trump, son başkanlık münazarasında konuğu olarak ABD Başkanı Obama'nın ağabeyi Malik Obama'nın geleceğini duyurdu.

19 Ekim 2016 Çarşamba 21:44
Obama'nın Ağabeyini canlı yayına çıkaracak

ABD'deki başkanlık yarışında Cumhuriyetçi Parti adayı Trump Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'la karşı karşıya geleceği son başkanlık münazarasına Başkan Barack Obama'nın ağabeyini getireceğini açıkladı.

Bugün iki rakibi karşı karşıya getirecek münazarada seyirciler arasında olacağı doğrulanan Obama'nın Kenya doğumlu ağabeyi Malik Obama'dan da konuyla ilgili açıklama geldi.

New York Post'a açıklama yapan Malik Obama, münazarada bulunacağı için çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Trump Amerika'yı tekrar büyük yapabilir" dedi.

Trump ise Malik'in 'olayı ağabeyinden çok daha iyi kavradığını" söyledi.

ABD'de başkan adayları, münazaralarında koz olarak olarak sık sık konuklar getiriyor.

Clinton Trump'a yönelik eleştirileriyle bilinen milyarder Mark Cuban ile Hewlett Packard CEO'su Meg Whitman'ı konuk olarak kullanıyor.

Trump ise son münazaraya eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın kendilerine cinsel tacizde bulunduğunu iddia eden üç kadını getirmişti.

OBAMA TRUMP'A 'SIZLANMAYI KES' DEMİŞTİ

Trump'ın 'Malik Obama' hamlesi, ABD Başkanı'nın kendisine yönelik ağır sözlerinin ardından geldi. 

Obama, 8 Kasım'da gerçekleşecek seçimlere 'hile karışacağı' iddiasını gündeme getiren Trump için, "Sızlanmayı kes ve oy toplamak için uğraş' demişti.

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 21:44

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü