O kişi, Bilal Erdoğan ve Bakan Sarıeroğlu ile de fotoğraf çektirmiş!

İçişleri Bakanı Soylu ile fotoğrafı tartışılan Murat Alp isimli şahsın, daha önce Bilal Erdoğan ve bakan Jülide Sarıeroğlu ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

17 Eylül 2017 Pazar 16:19
O kişi, Bilal Erdoğan ve Bakan Sarıeroğlu ile de fotoğraf çektirmiş!

Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk’un Ankara’da düzenlenmek istenen cenaze törenine yönelik gerçekleşen saldırıda yer alanMurat Alp isimli şahsın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile de fotoğrafları ortaya çıktı.

HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk'un cenazesine Ankara'da saldırı düzenlenmişti. Olayın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun saldırı düzenleyen grupta yer alan Murat Alp isimli şahısla fotoğraf çektirdiği ortaya çıkmıştı.

Bakan Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada fotoğrafla ilgili, "Heyetle birlikte 1 saat kadar olayların videosunu izledik. Yaklaşık 3,5 saat karakolda bulunmamızın ardından olayla ilgili yapılması gereken gözaltı talimatlalarını verip karakoldan ayrıldık. Bu esnada orada bulunduğumuzu bilen mahalle eşrafı karakolda bizimle fotoğraf çekilmek istedi" dedi.  "Bir çok kişiyle fotoğraf çekildik" diyen Soylu,  "Talimatlarımız sonrası tahkikatın derinleştirilmesi sonucu 48 kişinin ifadesi alındı ve ifadesi alınan bu şahısta savcının talimatıyla ertesi gün gözaltına alındı ve halen gözaltındadı" ifadesini kullanmıştı.

Cumhuriyet’in ANF’ye dayandırdığı habere göre, Murat Alp'in bu kez çok sayıda AKP'li isimle çektirdiği fotoğraflar ortaya çıktı. Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde ikamet eden Alp, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Çalışma Bakanı ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile de fotoğraf çektirmiş.

 

 

Haber Tarihi: 17 Eylül 2017 Pazar 16:19
 • GözüaçıkGözüaçık3 gün önce
  Herkesi kandırmış...
 • hh3 gün önce
  ALLAH CC iftira atanları yalan dolan ile insanları yanıltmaya yönelik hareket edenleri NASIL İSTERSE ÖYLE HAKLARINDAN GELSİN
 • VatandaşVatandaş3 gün önce
  Adamın pardon ajanın bir niyeti bir planı olduğu belli ki gireceği fotograf karelerini seçmiş,.....
 • Sina SALIKSina SALIK3 gün önce
  Ajandır. Artık fotoğraf video bunlara tenezzül etmeyelim yüzde yüz emin olmadığınız konuda şüphe edip insanları zor durumda bırakmayın sırf şüphe yüzünden ne hayatlar harcanıyor bu ajan provakatörlerden dolayı. hiç birine fırsat vermeyin.
 • TürküzTürküz3 gün önce
  derin araştırılsın bu tip. altından hangi ideoloji çıkacak merak ediyoruz. akpli olmadığı kesin. baştan planlanmış bir olay