Nöbetçi eczane bulmak çile olmaktan çıktı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hastane önlerine nöbetçi eczaneleri bildiren led ekranları vatandaşların hizmetine sundu.

14 Kasım 2017 Salı 11:02
Nöbetçi eczane bulmak çile olmaktan çıktı

FİKRET ÇAKIR/HABER MERKEZİ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hastane önlerine nöbetçi eczaneleri bildiren led ekranları vatandaşların hizmetine sundu.

Vatandaşları memnuniyetini kazanan çalışma ile 4 büyük hastaneye kurulan led ekranlarda nöbetçi eczanelerin isim listeleri, telefonları ve adresleri yer alıyor. Led ekranların devreye girmesiyle birlikte acil servis yaşanan nöbetçi eczane sorma devri sona erdi. Şanlıurfa Eczacı Odasının destek verdiği çalışma ile kurulan led ekranlar Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Balıklıgöl Devlet Hastanesi ile Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servis önlerinde bulunuyor.

Vatandaşlar, “Daha önce acil servisten çıktığımızda etrafta bulunan vatandaşlara nöbetçi eczaneleri soruyorduk. Led ekran uygulamasında emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Yeni Akit Gazetesi

Haber Tarihi: 14 Kasım 2017 Salı 11:02

YORUM YAZ

  • Eczacının para kazanması içinEczacının para kazanması için3 ay önce
    Nöbetçi Eczane rezilliği!