THY- Euroleague

Nilüfer Belediyesi zabıtalarından Odunpazarı Belediyesi’ne ziyaret

Başarılı projeleri ile diğer belediyelere de örnek olan Odunpazarı Belediyesi’ne, Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden kıyaslama ziyareti yapıldı.

11 Kasım 2017 Cumartesi 15:51
Nilüfer Belediyesi zabıtalarından Odunpazarı Belediyesi’ne ziyaret

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u da ziyaret eden heyet, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Odunpazarı Belediyesi’nin proje ve çalışmalarını beğenen Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, proje ve çalışmaları yerinde görmek için Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti.

Projeler ve Zabıta Müdürlüğü’nün uygulamaları ile ilgili bilgi alan heyet, daha sonra Başkan Kurt’u makamında ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi’nin birçok örnek projeye imza attığını söyleyen heyet, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesinin sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı bir anlayışla yönetildiğini vurguladı. Başkan Kurt, Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeline belediye çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Tarihi: 11 Kasım 2017 Cumartesi 15:51

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    10 Aralık 2018