Nezih semtlerde konumlandı yatırımcılarına kazandırdı

DKY İnşaat’ın İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarında inşa ettiği projelerden birinde daha anahtar teslimi heyecanı yaşanıyor.

DKY İnşaat’ın İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarında inşa ettiği projelerden birinde daha anahtar teslimi heyecanı yaşanıyor. Şirketin Bağdat Caddesi’nin en lüks semtlerinden Suadiye’de konumlandırdığı DKY CADDE Suadiye 12 projesinde hayat başladı. 3+1 ve 4+1 tipi 39 dairenin yer aldığı butik projede lüks ile konforlu ve huzurlu bir hayat vaat ediliyor.

Milyarlık projeler

İstanbul’un alışveriş, kültür ve cazibe merkezi; restoran, kafe ve parklarıyla ünlü Bağdat Caddesi’nin ayrıcalıklı noktaları Suadiye, Göztepe ve Erenköy’de 3 farklı kentsel dönüşüm projesini hayata geçiren DKY, bölgenin çehresinin değişmesinde rol alan markalardan birisi olarak biliniyor. Yüzde 100’e varan oranlarda değer kazandıran projelerle ilgili değerlendirmede bulunan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “2017 yılında DKY Cadde Erenköy 86 projesi ile başlattığımız teslim süreçlerine, etaplar halinde teslimine devam ettiğimiz Lokum Evler ve şimdide DKY Cadde Suadiye 12 projemiz ile devam ediyoruz. Halen inşaatı devam eden projelerimizin toplam yatırım değeri yaklaşık 2,3 milyar lira iken, 2017 yılında başlayan projelerimizin değeri ise 1 milyar 180 milyon lira. İnşaatı süren 7 projede toplam 2500 konut ve işyeri bulunuyor. Toplamda 825 adet konutun teslimini bu yıl içinde gerçekleştirmiş olacağız” mesajı verdi.


Yeni Akit Gazetesi