THY - Orta Avrupa Mayıs 2018

Nazifoğlu istifa mı edecek?

Galatasaray'da futboldan sorumlu yönetici Levent Nazifoğlu sadece susturulmadı, Trabzonspor deplasmanına da götürülmedi. Sarı kırmızılı kafilede yer almayan Nazifoğlu'nun istifa edebileceği iddia ediliyor.

18 Mart 2017 Cumartesi 18:41
Nazifoğlu istifa mı edecek?

Galatasaray Sportif AŞ'de futboldan sorumlu yönetici olarak görev yapan Levent Nazifoğlu, Trabzon deplasmanında yer almadı. Başkan Dursun Özbek tarafından demeç vermesi istenmeyen Nazifoğlu, cezalı olduğu dönemde bile takımdan ayrılmamıştı.

Galatasaray'da, Trabzon deplasmanı öncesinde ilginç bir gelişme yaşandı. Sportif AŞ'de futboldan sorumlu yönetici olarak gösterilen Levent Nazifoğlu, İstanbul'da bırakıldı. Buna karşılık takımla birlikte giden tek yönetici, Alper Narman oldu. Yaşanan bu gelişmelerin Nazifoğlu'nu istifaya sürükleyebileceği belirtildi.

Başkanlar kaldı

Galatasaray'da Antalya maçından sonraki açıklamaları yüzünden Sportif AŞ'de futbolla ilgile görevlerinden ayrılan başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin de yine Trabzon kafilesinde yer almadı. Sezgin gibi deplasmanlara sürekli olarak giden 2. Başkan Cengiz Özyalçın da bu kez maça gitmemeyi tercih etti.

Haber Tarihi: 18 Mart 2017 Cumartesi 18:41

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü