Seçim 2019 Sayfası

NATO'dan flaş açıklama: NATO da nükleer bir ittifak...

Almanya´nın Münih kentinde gerçekleşen 54. Münih Güvenlik Konferansı´nda konuşan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg çarpıcı açıklamalarda bulundu. Stoltenberg, "Nükleer silahlar var oldukça NATO da nükleer bir ittifak olmaya devam edecek" dedi.

17 Şubat 2018 Cumartesi 16:33
NATO'dan flaş açıklama: NATO da nükleer bir ittifak...

Münih Güvenlik Konferansı´nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Jens Stoltenberg, "Şu konuya bir açıklık getirmeme izin verin: NATO´nun amacı nükleer silah olmayan bir dünyadır. Fakat nükleer silahlar var oldukça NATO da nükleer bir ittifak olmaya devam edecektir. Rusya, Çin ve Kuzey Kore'nin nükleer silah bulundurduğu fakat NATO'nun bulundurmadığı bir dünya daha güvenli bir yer olmayacaktır" açıklamasını yaptı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Şubat 2018 Cumartesi 16:33

YORUM YAZ

  • zalimin zulmüzalimin zulmü1 yıl önce
    HE ÖNCE ONLAR NÜKLEER SİLAHLAR YAPMIŞPATLATMIŞ NÜKLEERLETEHDİT EDEREK KARDEŞİKARDEŞEKIRDIRMIŞLAR EMPEYALİSTEMELLERLEBAKMIŞLAR DİREK YEMEMİŞ BİR YERLERİ HEPTERÖROLUŞTURMUŞ TERÖRİSTYETİŞTİRMİŞLERDEMOKRASİ BAĞIMSIZLIK İNSAN HAKLARI ADINA KARDEŞ İNSANLARI KIRIMAUĞRATMIŞKATLİAMLAR SOYKIRIMLAR YAPMIŞLAR MİLYONLARCA KİŞİLER ACILAR İÇERİSİNDEYURTLARINDAN OLMUŞLAR SEBEP OLANLARHER DİĞER MEMLEKETLERE 1 TAŞLA5 KUŞ VURMAMİSALİ HER ALANLARINA ÇÖKMÜŞLER 10YILLARCADARBELERYAPMIŞLAR 10DAN SONRA NATO ABABDİSRAİL MECBUR KALMIŞ12- 15000NÜKLEER BOMBA YAPMAYA VE HERYERİTEHDİTETMEYEELE GEÇİRMEYEİNSANA KIYMAYA

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019