Musk 'yapmak için can atıyorum' demişti, uçakta görüntülendi

Elon Musk’ın geçtiğimiz hafta Twitter üzerinden, “5 yıldır aklımda, yapmak için can atıyorum” dediği pick-up (kamyonet) modeli ilk kez görüntülendi.

02 Ocak 2018 Salı 13:56
Musk 'yapmak için can atıyorum' demişti, uçakta görüntülendi

Tesla’nın 2019’da elektrikli kamyon modeli Semi’nin ardından piyasa sunması beklenen pick-up modeliyle ilgili gerçek Detroit’e gitmek için havalanan bir Boeing
747-400 F Jumbo Jet’inde görüntülenmesiyle anlaşıldı.

Bir pilot tarafından görüntülenen araçların ‘Semi’ isimli elektrikli kamyon olduğu iddia edildi.

MUSK AÇIKLAMIŞTI

Elon Musk geçtiğimiz hafta Twitter’da elektrikli pick-up isteyen kullanıcıya yönelik yaptığı açıklamada “Model Y’den hemen sonra bir pick-up üreteceğimize söz veriyorum. Ana tasarım ve mühendislik unsurları neredeyse 5 yıldır aklımda, yapmak için can atıyorum” demişti. Musk’ın bu açıklaması üzerine gözler yine Tesla’nın üzerine çevrilmişti.

Şu ana kadar önemli sipariş alan elekrikli kamyon modeli ‘Model Y’nin 2019 yılı ortalarında üretilmesi beklenirken, bu modelin ardından aynı platformda pick-up modelinin gelebileceği tahmin ediliyordu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 02 Ocak 2018 Salı 13:56

YORUM YAZ

 • HakanHakan1 yıl önce
  Beyni İslâm zehiri ile dolu ama bunu yazmak için kullandığı telefon gavur abdestsiz taharetsiz ürünü. Beyin varmı beyin. ?
 • osmanosman1 yıl önce
  Cumhurbaşkanıyla görüştüya şimdi bunu tepemize çıkartırız, ancak bunlar yapar biz bakarız veya satın alırız ne olacak köleliğe devam.
 • AdsızAdsız1 yıl önce
  Allah ilmi çalışana zenginliği istediğine verir. Kim ihlas ile isterse gayri Müslim, kafir bile olsa mükafatlandirilir. Senin gibidangalak larda arkasından lafını eder.
 • YENİÇERİYENİÇERİ1 yıl önce
  Nolcak ki bizde tetiksik ,barutsuz bilmem kaç km.lik hızda TOP yaptık .Peh tomofilmis alsın müsait bir yerine parketsin.Musk mis bizde ki mucit Abduslari tanımıyor daha onlar.Ulan bucaksız ilaçsız adam eli değmeden ameliyat yapıyoruz ulen biz.Dagilin lan pis kâfirler cekilin
 • EbubekirEbubekir1 yıl önce
  Helal olsun yeni bir sanayi yeni bir teknoloji...bu adamlar sayesinde dünyanın bir.kac lokma yiyecek ekmegi var..bizimkilere kalsan...ohhhooooo..lafla peynir gemisi yürütüp duruyoruz hergun..yok şöyle lideriz yok boyle ekonomiyiz...
 • ArifArif1 yıl önce
  Kolaysa sen yapsana..herseyi en iyi siz biliyorsunuz da icraat yok
 • AliAltun AliAltun 1 yıl önce
  Akıllı adam ama finansı zayıf.
 • ......1 yıl önce
  Bu pikaplar deaş terör örgütüne mi yoksa pyd terör örgütünemi verilecek acaba ucaka bindirmişler.deaşlılar farklı farklı ülkeden gelip Suriye'ye bir anda galariden 0 çekilmiş aynı tip toyato marka pikapları kim vermişti abd
 • Gusül abdesti olmayan taharetlenmeyen Necis pis insanları haberleştirmeyin.Gusül abdesti olmayan taharetlenmeyen Necis pis insanları haberleştirmeyin.1 yıl önce
  Fakir milletlerden beyinlerini dolarlarla alıp köle gibi çalıştırıp sonra onların buluşlarını kendi bulmuş Gibi davranan bu sahtekarı haber yapıp durmayın.AKLI İLE İSLAMI BULAMIYANDAN daha zalim daha adı daha hayvandan aşağı olabilirmi.
 • dolar verip akıl satın alıp O aklı sahiplenen hırsızdolar verip akıl satın alıp O aklı sahiplenen hırsız1 yıl önce
  Şu necis pis kafiri gözümüz özüne getirmeyin lütfen .Aklı Mallı yok Aklı olsaydı (Hz Muhammed sav. peygamber bilir Allah c.c ortak koşmazdı)BU BULUŞLARIDA onların 3.Dünya ülkesi dedikleri ülkelerden gelen akıllıkimselerin ürettiklerini kendi bulmuş gibi davranan bilim sömürücüsü bunlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ocak 2019