THY - Ramazan

Muharrem Usta'dan esprili 'Messi' yanıtı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, "Trabzonspor, Hayalim Bordo Mavi" adlı tiyatro oyununu, ilkokul öğrencileriyle birlikte izledi. Usta, bir öğrencinin "Messi'yi alır mıyız" sorusuna ise "Sen istersen alırız tabii" yanıtını verdi.

18 Mart 2017 Cumartesi 11:03
Muharrem Usta'dan esprili 'Messi' yanıtı

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, Kadir Özcan Tesisleri'nde Trabzonspor Gençlik Geliştirme Merkezi tarafından organize edilen "Trabzonspor, Hayalim bordo-mavi" tiyatro etkinliğine katıldı.

Minik öğrencileri kapıda karşılayan Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, onlarla tek tek selamlaştı. Bu sırada minik bir öğrencinin, "Başkanım Messi'yi alır mıyız?" sorusuna, esprili bir yanıt vererek, "Sen istersen alırız tabii" yanıtını verdi.

Daha sonra, tiyatro gösterisine geçildi. Minik öğrencilerle birlikte oturup, tiyatro gösterisini keyifle izleyen Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, daha sonra onlara hitap etti.

"Bordo-maviyle daha başarılı olacaksınız"
Tiyatro sahnelenirken çok heyecanlandığını belirten Usta,- şunları söyledi:

  • "Trabzonspor ve Trabzon şehri çok önemli bir şehirdir. Trabzonspor sizin itici gücünüzdür. Trabzonspor başaralı olduğunda sizler daha başaralı olacaksınız. Bordo-maviyle daha başaralı olacaksınız. Sizler bu ülkeyi şekillendirecek geleceğimizsiniz. O zaman bize şöyle bir görev düşüyor; Bu şehirde köyde ilkokulu okudum. Benim bir hayalim vardı. Futbolcu olmak değildi ama ben doktor olmak istiyordum. Sonra kulak-burun-boğaz doktoru olmak istiyordum onu da oldum. Sonra çok çalıştık. Gençler de çok çalışacak. Sonra hastaneler kurdum. Gel zaman git zaman Trabzonspor'a başkan oldum. Tiyatroyu izlerken çok duygulandım. Çünkü sizlere karşı bordo-mavi renklerden oluşan Trabzonspor Kulübü başkanı olarak büyük bir sorumluluk hissediyorum. Bu takımı birlikte yeniden o şampiyon olduğu günlere çevireceğiz. Sizlerden aldığımız güçlü kulübümüzü yeniden şampiyonluklara taşıyacağız. Sizlerin buna daha çok sahip çıkması için sokakta daha güzel göğsünüzü gere gere yürümeniz için Trabzonspor'a sizin de gelecekte büyük katkılar sağlamanız gerek."
Haber Tarihi: 18 Mart 2017 Cumartesi 11:03

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü