Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler: Anlını karışlarım!

CHP içindeki kavga gün geçtikçe daha da büyüyor. Genel Başkan KEmal Kılıçdaroğlu’nun ‘Talimat alıyorlar’ diye suçladığı parti içi muhalefetin önde gelenlerinden Muharrem İnce Kılıçdaroğlu’na yönelik olarak ‘anlını karışlarım’ dedi.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 20:43
Muharrem İnce’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler: Anlını karışlarım!

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Saray düğmeye bastı, bazı milletvekili arkadaşlarımız da buna alet oldu" sözlerine çok sert tepki gösterdi.

Kurultay çağrısı yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den bu sözlere "Saray düzenine muhalefet edersen dış mihrakların, basiretsiz CHP yönetimine muhalefet edersen sarayın adamısın! Alayınıza Hayır!" sözleriyle karşılık geldi.

İnce, "Bana Sarayın talimatıyla hareket ediyorsun diyen kişinin alnını karışlarım, dünyayı dar ederim, basiretsizliğinizi iftirayla kapatamazsınız" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 08 Mayıs 2017 Pazartesi 20:43

YORUM YAZ

  • Emekli polis Emekli polis 10 ay önce
    Basiretsizlerin merkezi chpkk nın oynadıgı tiyatro. Her seçim yenilgi sonrası aynı senaryo.
  • HarunHarun10 ay önce
    CHP de manevi değer olmadığı sürece. her seçimde yenilgi, yenilgi sonrası kargaşadevam eder. Gerçi manevî değer .mayası bozuklarda tutmazkibu sözde Parti'nin kadrosunun tamamı böyleyken bu döngünün sonu gelmez.Şunuda söylemeden geçemeyeceğim ( BETER OLUN İNŞALLAH )

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018