Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu beni korkutuyor

CHP genel başkanlığı için adaylığını açıklayan Muharrem İnce, 2019 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimi için Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisini endişelendirdiğini söyledi.

16 Mayıs 2017 Salı 07:34

CHP'li Muharrem İnce, CNN Türk canlı yayınına katılarak Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Katıldığı programda CHP'nin yenilenmesi gerektiğini belirten İnce, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na eleştirilerini sıraladı.

"MATEMATİK BİLİMİNE AYKIRI BİR İŞ YAPILMIŞTIR"

İnce, Kılıçdaroğlu'nun daha önce sarf ettiği, "Ekmeleddin İhsanoğlu tercihi doğru bir tercihti." sözlerini eleştirerek, "Kılıçdaroğlu, 2014'teki aday doğru bir adaydı dedi. Bu beni korkutuyor. Doğru bulmuyorum. Yöntem doğru değil. Israrla söylüyorum. Matematik bilimine aykırı bir iş yapılmıştır. Siyasetçi bilim, akıl gözetecek." dedi.

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2017 Salı 07:34

YORUM YAZ

 • KmlKml10 ay önce
  Dokunmayın kemal-a, daha çok secim kazanacağız biz onun liderliğinde!!!değilmi sözüm söz kemal...
 • GayseriliGayserili10 ay önce
  Katrani kaynat.......... Vatana millete hayirlisi WC HP.Kapatilmasisir
 • hamidohamido10 ay önce
  Na bu chpfetret döneminde yaşayan insanların yaşadı gibibir hal Allah bunları ıslah etsin . gaflet uykusun dan uyandırsın, Yaklaşan Ramazan hatrna
 • dürüstdürüst10 ay önce
  Vatanperver,vijdan sahibi kimi korkutmuyorki????
 • yavuz 1517yavuz 151710 ay önce
  Muammer ince; kılıçdaroğlu'dan korkmanıza gerek yok. Sizler, birbirinize benzersiniz. Müthiş yalancı, iftiracı ve diktatör bir lideriniz var. Hepiniz aynısınız. İnsan kendinden korkar mı? Bu milletin sizi tarihin derinliklerine gömeceği günler yaklaşıyor. Az kaldı. 1923-1950 arası zulüm geri gelmemek üzere sona erecek. Sizleri birbirinizle baş başa bırakıyoruz. Yiyin birbirinizi.
 • JurnalJurnal10 ay önce
  YOKMU SİZİN FAMİLYADAN BİR ADAYINIZ YAHU!ŞÖYLE LAİK,KEMALİST,,MEZHEPCİ,BÖLÜCÜ,ISLAMA BUZ GİBİ OLAN BİRİSİ...ALIN SİZE ADAY...KİMSE ALDANMIYOR ARTIK...
 • cccihadddcccihaddd10 ay önce
  Ekmeleddin fetonun tuttuğu gazetelerinde geçmişte çok yazdığı bir isimdi acaba niye çünkü hepsinin üst aklı o ismi verdi ve aday yaptılar. Kim desteklediler hepsinin ipi o üst aklın elindeydi. Bakmayın şimdi MHP de vekil diye o da o zamanki baglilarinin dayatmasıyla yapıldı sonra maral gelecektiama son anda engel olundu.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018