Mozaik outlet mağazası Fulya'da

Mozaik, Beşiktaş Fulya’da yer alan showroom’unu outlet mağazasına dönüştürdü.

Kanepeden sandalyeye, koltuktan aydınlatmaya, dış mekan mobilya ürünlerine kadar bir çok ürün bu özel outlet sisteminde yer alacak.


Fulya Showroom’da, B&B Italia marka Omnia kanepe, Cassina marka Otto kanepe, B&B Italia marka Andy kanepe, JNL marka sandalye, Maxalto marka Max masa, Knoll Womb koltuk ve puf, Maxalto Musa sandalye, Paola Lenti marka Surf şezlong gibi birçok dünya markasının ürünü yer alıyor.

Dünyanın en prestijli tasarım ve dekorasyon markalarını Türk tüketicisi ile buluşturan Mozaik, Beşiktaş Fulya’da yer alan showroom’unu outlet mağazasına dönüştürdü. B&B Italia, Maxalto, Cassina, Knoll, JNL gibi dünya markalarının birçok ürünü, Mozaik Fulya Outlet Showroom’unda %50 indirimli rakamları ile satışa sunulmaya başladı.


Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlara kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturan Mozaik, Fulya’da yer alan showroom’unda dünya markalarını yüzde 50, yüzde 70’lere varan indirim ile çok özel tasarımlarını tüketici ile buluşturuyor.

 

emlakrehberi/ 3 Ağustos 2015