MHP'liler, AK Partilileri bozkurt selamıyla karşıladı

AK Parti Konya milletvekili Mehmet Babaoğlu, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesindeki MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. AK Partili vekiller MHP'li gençler tarafından bozkurt selamı ile karşılandı.

11 Mart 2017 Cumartesi 14:18

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ve AK Partili Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, MHP ilçe teşkilatı ziyareti sırasında MHP'li gençler tarafından Bozkurt selamı ile karşılandı. 

AK Parti Konya milletvekili Mehmet Babaoğlu, referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesindeki MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. AK Partili heyet burada MHP Beyşehir İlçe Başkanı Muzaffer Duymuş ile bir süre görüştü. Ziyarette vekil Babaoğlu’na AK Partili Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da eşlik etti.

MHP ilçe binasının koridoruna sağlı sollu dizilen MHP'li gençler, AK Partili heyeti Bozkurt işareti yaparak karşıladı, aynı şekilde de uğurladı.

Mehmet Babaoğlu, ziyaretin ardından Twitter hesabından fotoğraflar ve video paylaşarak ''Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir İlçe teşkilatı bizi böyle uğurladı. 16 Nisan'da güçlü bir #Evet için Beyşehir tek vücut'' diye yazdı.

Haber Tarihi: 11 Mart 2017 Cumartesi 14:18

YORUM YAZ

 • ihyaihya1 yıl önce
  nagehan alçı ÇATLA. BAK Akp-Mhp yakınlaştı. Hdp ile hayelleriniz suya düştü. bahçeli düşmanı Nagehan. ozana selam söyle.
 • OsmnshnOsmnshn1 yıl önce
  Allahınıza kurban yoldaşlarım
 • mtmt1 yıl önce
  MİLLİ DEVLET, GÜÇLÜ İKTİDAR!
 • MaliMali1 yıl önce
  KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR..!!
 • EfeEfe1 yıl önce
  Bozkurtlar eyalet sistemine evet diyorsunuz. Sonradan biz bilmiyorduk demeyin.
 • DAĞLIDAĞLI1 yıl önce
  Biz biriz beraberiz Her AKPARTİ li de ÜLKÜCÜ dür AKPARTİ hangi çevrelerden oluşuyor nasıl kuruldu .Daha önce MHP içerisinde ki Fetocular Devlet Bahçeli yi AKPARTİ ve Millet karşıtı gibi yönlendirdiler Ama Şükür ki MHP teşkilatı İçerisini FETOculardan temizlendi Darısı AKPARTİ nin başına...
 • Emre şahinEmre şahin1 yıl önce
  Saray soytarilari sizin gibi ülkücü olmaz olsun adam gibi durusunuz olsun duramiyorsunuz cekipgidin partinin basindan Basbug olsaydi hepinizi tekme tokat kovalardi
 • Cafer Cafer 1 yıl önce
  Vatan severler el ele. Çatlayın bizans artıkları.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018