Başakşehir Üniversitesi

MHP'li Celal Adan, referandum anketinin sonuçlarını açıkladı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP'nin yeni anayasa konusundaki kararının devlet ve millet adına verildiğini ifade ederek, "Bize gelen bilgiler 'Evet' önde şu anda" dedi.

18 Şubat 2017 Cumartesi 17:34
MHP'li Celal Adan, referandum anketinin sonuçlarını açıkladı

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, referandum süreci ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Adan, "Partiniz anket çalışmaları yapıyor mu?" sorusuna "Bize gelen bilgilere göre 'Evet' önde şu anda" şeklinde yanıt verdi.

Celal Adan, MHP İstanbul İl Başkanlığı'ndaki toplantıda konuştu. Referandum sürecinde "hayır cephesinin" yaptığı tek şeyin gürültü ve kavga çıkarmak olduğunu söyleyen Adan, "Gürültüye de yaygaraya da dedikoduya da pabuç bırakmayacağız" diye konuştu.

"MİLLET VE DEVLET İÇİN VERİLMİŞ BİR KARARDIR"

Referandumda millet ve devlet için bir karar verdiklerini ifade eden Adan, AK Parti ile birlikte kampanya yürütülecek iddialarına da açıklık getirdi. Bahçeli'nin açıklamalarının gerekirse birlikte olmakta mahsur olmadığı yönünde olduğunu belirten Adan, her iki partinin de ayrı ayrı kampanya yürüteceğini söyleyerek şöyle konuştu:

"Gaziosmanpaşa'da bir mahallede çalışma yaparken elbette oturur çay içeriz, belki siz şu mahalleye gidin biz de bu mahalleye gidelim diyebiliriz. Böyle bir şekilde değerlendirmek lazım. Faaliyetler devam ederken ortaya çıkacak şartlara göre değerlendirilmesi konusunda bir iradeden bahsediliyor. Bildiğiniz gibi Sayın Başbakan Binali Bey de bir açıklama yapmıştı. Onlar kendi kampanyalarını ayrı yapacaklar biz kendi kampanyamızı ayrı yapacağız. Eğer bir faaliyet alanında karşılıklı görüşmelerin sonunda makul bir şey doğarsa onda da beraber olmakta bir mahsur olmadığını ifade etmektedir."

"EVET ÖNDE"

Adan, "Partiniz anket çalışmaları yapıyor mu?" sorusuna "Bize gelen bilgiler 'Evet' önde şu anda" şeklinde yanıt verdi.

Haber Tarihi: 18 Şubat 2017 Cumartesi 17:34
 • NanekNanek9 ay önce
  Evet oyu yüzde 65 cikar
 • Hafizul kuranHafizul kuran9 ay önce
  Enaz %60 EVETTT ÇIKAR
 • dddddddd9 ay önce
  Hayır
 • vatandasvatandas9 ay önce
  İnsallah sonuna kadar hayir ulkeyi tek adam sistemine hayir bi adam c.baskani olcek parti baskni olcek vekilleri sececek hakimi savciyi valiyi burokrati sececek eee neymis demokrasiymis birakin bu palavralari bal gibi tek adam yonetimi padisahliktanda beter insallah %56 55 HAYİR geliyor kendinizi paralayinmillet bu yalani yutmaz %55 56 HAYİR insallah simdiden hayirr.li olsun bakalim akit yorumu yazabilecekmi
 • mertmert9 ay önce
  herhangi bir tarafın yüzde 65 olduğunu düşünmek için ne olmak gerekir.
 • MhpMhp9 ay önce
  90 Hayir. Garanti
 • Mhp. Mhp. 9 ay önce
  Evetciler kendilerine morel veriyorlar. Bunlar Akp li herhalde. Mhp Hayir verecegini biliyor. Hhhh95 Hayir.
 • utkuutku9 ay önce
  pkk chp fetoş bdp mi kazanacak, Allah nasip etmesin.....
 • Atilla AlamazAtilla Alamaz9 ay önce
  ., MERAL AKŞENER KESİNLİKLE CİA AJANI VE FETÖ TARAFINDAN DESTEKLENEN KİŞİ DİĞERLERİNİNDE video kaset veya yasal sorunları var, burda bir mhp haberi çıkınca hemen fettoşlar üşüşüyor. .
 • Atilla AlamazAtilla Alamaz9 ay önce
  FETÖ'CÙLERIN MHP ÜZERİNDE BÜYÜK PLANLARI VAR, MERAL AKŞENER KESİNLİKLE CİA AJANI VE FETÖ TARAFINDAN DESTEKLENEN KİŞİ DİĞERLERİNİNDE video kaset veya yasal sorunları var, burda bir mhp haberi çıkınca hemen fettoşlar üşüşüyor. BAŞKANLIK GEÇSİN 1 AY İÇİNDE FETTOŞ TÜRKIYEDE.
Daha fazla yorum göster (1/10)

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 14.12.2017