MHP'den ihraç edilen Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ CHP'ye katılacak mı?

MHP'den ihraç edilen Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ, CHP'ye katılacaklarına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

18 Mayıs 2017 Perşembe 20:42
MHP'den ihraç edilen Yusuf Halaçoğlu ve Ümit Özdağ CHP'ye katılacak mı?

MHPden ihraç edilen Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ile CHP’ye geçecekleri iddialarını yalanladı. Halaçoğlu, yaptığı açıklamada "CHP’ye geçmemizi ki bu mümkün değil, herhangi bir şekilde aklımızın ucundan bile geçmemiştir” dedi.

Halaçoğlu, Ümit Özdağ ile birlikte CHP'ye geçeceği yönünde bir gazetede çıkan iddiayla ilgili açıklama yaptı. Halaçoğlu, CHP'ye geçmelerinin akıllarının ucundan bile geçmediğini belirten Halaçoğlu,  "Bizi seçenlere, biz başkaları gibi ihanet etmeyiz. Bunu parlamenter hukuk devletini savunan parti ilkelerimize sahip çıkarak ve ülke ve millet yararını her şeyin üstünde tutup partimiz yönetimine karşı dik durarak ispat ettik. Biz Türk milliyetçileri olarak birlik ve beraberlik içindeyiz" dedi.

Haber Tarihi: 18 Mayıs 2017 Perşembe 20:42

YORUM YAZ

  • AKINCIAKINCI10 ay önce
    HALKIN UMURUNDADEĞİLSİNİZ NEREYEİSTERSENİZ ORAYAGİDİN....
  • aliali10 ay önce
    5-6 yıl kadar evvel esenyurt meydanındaki bir ış merkezinde altta dersimliler derneği üstte mhp ilçe merkezi yanında bitişikte chp ilçe merkezi 1980 öncesi ve sonrası nı bildiğim için görünce var bi çapanoğlu bu ışte dedim.Sonra bir baktım sn. Bahçelinin ayrılanlar içinde tek ülkücü dediği K Aydın orda.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018