Meral Akşener'den Saadet Partisi'ne ziyaret

16 Nisan referandumundan 'hayır' çıkması için çok çalışan ancak hezimeti yaşayan Meral Akşener, Karamollaoğlu ile bir araya geldi.

05 Mayıs 2017 Cuma 14:12
Meral Akşener'den Saadet Partisi'ne ziyaret

6 Nisan referandumu önce 'hayır' cephesinde yer alan Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ziyaret ettikten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Akşener, "Kendilerini ziyaret etme talebinde biz bulunduk. Ziyafetimizin nedeni bir nezaket ziyaretiydi. Hayır kampanyası esnasında kişisel bir teşekkür borcum da var. 'Hayır' kampanyası sırasında sayın genel başkanın talimatı ile program yapmaya gittiğimiz şehirlerdeki il, ilçelerde, Saadet Partisi'nin il başkanlarının partilerini temsil ederek bulundukları programlar yaptık. O nedenle kendilerine çok teşekkür ediyorum." dedi.

"SAADET PARTİSİ'NİN HAYIR CEPHESİNE KATKISI"

Meral Akşener, açıklamalarına şöyle devam etti; "Saadet Partisi'nin dengeli tutumu 'Hayır' kampanyası yapan insanlar üzerinde de çok farklı bir etkisi oldu. Sert, insanları rencide eden gerçekten korkutucu bir devlet gücünün, paranın önde olduğu bir 'Evet' kampanyası yapılmıştı. Sayın genel başkanın ve partisini tutumu orada bir yumuşamaya neden oldu. O hakkı teslim etmek isterim huzurunuzda. Teşekkür etmek ve kendisi çok tecrübeli duayen bir siyasetçi. Referandum sonuçları ile ilgili olarak da görüşlerini almak üzere bir nezaket ziyareti yaptık o kadar"

Haber Tarihi: 05 Mayıs 2017 Cuma 14:12

YORUM YAZ

  • İki Kütükİki Kütük10 ay önce
    Cehenneme yuvarlanırken de bırakmayın ellerinizi! İşe yaramasa da manevi destek olur!
  • Selanikli Selanikli 10 ay önce
    Korler sagirlar birbirini agirlar sizden ne koy olur ne kasaba chp pkk solcu kemalist feto yaninda oldunuz bu millet size guvenmiyor
  • SaadetliSaadetli10 ay önce
    Saadet Partisine kin kusanları Allaha Havale Ediyorum! Feto erbakanı sevmezdi devrilmesinde rol aldı sizle ise "12 yıl" bereber yürüdü. Türk ordusunu BALyoz Ergenekon yalanlarıyla bereber mahvettiniz. Allah sizin gibi azgınlardan, görüştüğünüz pkkdan, semirttiğiniz fetodan "ülkeyi milleti orudumuzu" korusun.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018