Meral Akşener, yeni parti kuruyor! İsmi bile belli

MHP’deki istifalarla yeni parti iddiaları alevlendi. Akşener’in kuracağı iddia edilen yeni partinin ismi de kulisleri hareketlendirdi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 10:38
Meral Akşener, yeni parti kuruyor! İsmi bile belli

Yeni oluşumun ‘Milliyetçi Türkiye Partisi’ (MTP) adı altında bir araya geleceği siyasi kulislerde yer aldı. Akşener’in referandumun ardından siyasi danışmandan ekonomistine, proje üreticisine ve stratejistine kadar yeni bir kadro yapılanmasına gideceği gündeme gelmişti.

Bu isimlerin Akşener’in başkanlığında MTP’de bir araya geleceği ve ilk seçimlere de bu parti altında katılacağı belirtiliyor.

Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 10:38

YORUM YAZ

 • Can Can 11 ay önce
  Eğer erkeklik cesaret, onurlu olma, dürüstlük ise Meral Akşener bu ülkedeki erkek politikacılarında üzerinde 1 numaraya yerleşecek bir kadındır.
 • kübragülkübragül11 ay önce
  bi sen eksiktin
 • mniksekmniksek11 ay önce
  MERAL 16 NİSANDAN ÖNCE SÖZ VERMİŞTİ, EVET KAZANIRSA SİYASETİ BIRAKIRIM DİYE, İNSAN BU KADAR DÖNEK OLAMAZ SİYASET DÖNEKLERİN ALANI DEĞİL, SANA YENİ BİR PARTİ ADI VEREYİMDE ONU KUR OZAMAN DMP BU İSİM SANA DAHA UYGUN, AÇILIMI İSE, DÖNEK MERAL PARTİSİ
 • MehmetMehmet11 ay önce
  Abdüllatif Şener'e sorsun...
 • hülyahülya11 ay önce
  ilk oy benden hayırlı olsun
 • fatma özgelfatma özgel11 ay önce
  Kısaca partisinin adını FG Partisi olsun tam yakışır
 • Moloz Taşeron PartiMoloz Taşeron Parti11 ay önce
  fetöş güdümündeki kaset korkusu olanların toplanacağı bir limanmı oluyor?
 • CemilCemil11 ay önce
  Fetö sürüyor onu piyasaya
 • ARAŞTIRINARAŞTIRIN11 ay önce
  Bu namert kadın hapse atılmalı. Cia'cilerle görüşürken resimleri çıkmadı mı ? 15 Temmuz'dan evvel"Yurtta sulh cihanda sulh, başbakan olacağım başbakan" diyordu. Bu namert kadına kim başbakan olma sözü verdi ? Ayrıca darbe yapan grubun adı da "Yurtta sulh konseyi"dir. 16 temmuz sabahı koruması evinin önünde hangi evrakları teneke de yakarak imha etti ? Araştırın bakalım ! Unutma Türkiye, Vatanına, dinine, diline kültürüne sahip çık .
 • admadm11 ay önce
  Fetonun korumasi altinda vaktiyle her partiye monte edilmis bir sahsiyettir. Bunun gibilerden diger partilerde de var. vitrine cikartilan bu. Etekleri altinda toplanip parti kurmalarinda sorun yok. MHP de kendisi de barajin altinda kalir. HDPde kalirsa AKP ye yarar. Cehape nin yuzdesi belli.600 vekilin 400 u AKP de kalir. Allah isterse serden hayir dogar.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018