Melih Gökçek açıkladı... ‘Yeni işime başlayana kadar…’

Sosyal medya polemiklerinden uzak duran Melik Gökçek, Ahmet Hakan’a “Yeni işime başlayana kadar vaktim bol, gel seni gezdireyim” dedi.

10 Kasım 2017 Cuma 22:30
Melih Gökçek açıkladı... ‘Yeni işime başlayana kadar…’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'metal yorgunluk' eleştirisi ardından istifasını talep ettiği belediye başkanları arasında yer alan Melih Gökçek, Ankara Belediye Başkanlığı görevini bıraktığından bu yana sosyal medya adresi Twitter'dan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

Bu kez Ankara'da sonbahar temalı fotoğraflar paylaşan Gökçek, gazeteci Ahmet Hakan'a “Bu aralar yeni işime başlayana kadar vaktim bol, gel seni gezdireyim" dedi.

Ahmet Hakan, dün (9 Kasım 2017) istifasının ardından Twitter'dan Ankara ile ilgili paylaşımlarda bulunan Gökçek'e, "Kendini hâlâ başkan sanıyor" yorumunda bulunmuştu.

Ahmet Hakan'ı da Ankara'ya çağıran Gökçek, ''Bu güzellikleri ancak Ankara'da bulabilirsin. Bence sen de bir Ankara sonbahar seferi yap. Bu aralar yeni işime başlayana kadar vaktim bol, hazır fırsat, gel seni gezdireyim'' dedi. Gökçek'in "yeni işim" derken ne kast ettiği henüz bilinmiyor.

Haber Tarihi: 10 Kasım 2017 Cuma 22:30

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    10 Aralık 2018