Mekanı basmaya böyle geldiler!

Şanlıurfa'da, eğlenirken taşkınlık yaptığı için dışarı çıkarılan Suriyeliler, sopalarla eğlence mekanını basmaya kalkıştı.

17 Eylül 2017 Pazar 13:00
Mekanı basmaya böyle geldiler!

Olay, dün gece Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir eğlence mekanına gelen Suriyeliler burada taşkınlık yaptı. Müşterilerin rahatsız olması üzerine mekan işletmecisi Suriyeliler'i, dışarı çıkarttı. Dışarı çıkan Suriyeliler, bir süre sonra telefonla çağırdığı yakınlarıyla eğlence mekanı önünde toplandı. Ellerinde sopalalarla mekanı basmaya kalkışan Suriyeliler'i gören ismi öğrenilemeyen eğlence mekanı sahibi tabancasıyla havaya ateş açtı. Silah sesinin duyulmasının ardından Suriyeliler kaçarken, peşine düşen mekan sahibi bir süre daha sokak arasında ateş etmeyi sürdürdü.

Kentte kısa süreli gerginliğe yol açan olayın ihbar edilmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis, kayıplara karışan Suriyeliler ile mekan sahibinin bulunması için çalışma başlattı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Haber Tarihi: 17 Eylül 2017 Pazar 13:00

YORUM YAZ

  • akatakat5 ay önce
    abdullah herhalde sende suriyelisin sizin eğlenmeye hakkınız yok size eğlence haram ülkenizi bırakıp buraya kaçtınız eğlenecek kadar enerjiniz varda savaşacak kadar yok mu?hala orada binlerce suriye vatandaşları öldürülüyor veya açlıktan ölüyor sizde hiç mi insanlık yok eğlenmek haklarıymış gidin ülkenizi kurtarın ne halt yiyorsanız yiyin ondan sonra ülkeniizde türkiyenin de sabrını taşırmayın misafir gibi değil bu ülkenin vatandaşı gibi de davranmayın.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 18.02.2018