Mehmetçik Kut'ül Amare final mi yapıyor? TRT'den açıklama

TRT 1'in yeni tarihi dönem dizilerinden Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinin DÜN akşam yeni bölüm yerine tekrar bölümü yayınlandı. İzleyiciler merak ediyor Mehmetçik Kut'ül Amare neden yok? Mehmetçik Kut'ül Amare final mi yapıyor? İşte Mehmetçik Kut'ül Amare dizisi ile ilgili yapılan açıklama...

17 Şubat 2018 Cumartesi 21:11
Mehmetçik Kut'ül Amare final mi yapıyor? TRT'den açıklama

TRT 1'in perşembe akşamları yayınlanan iddialı dizisi Mehmetçik Kut'ül Amare 15 Şubat Perşembe akşamı yayınlanmadı. Peki Mehmetçik Kut'ül Amare neden yayınlanmadı? Mesut Yar bununla ilgili ilginç bir iddiaya köşesinde yer verdi.

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE YAYINDAN KALDIRILACAK MI?

'“Mehmetçik Kut’ül Amare” (TRT 1) dün yayınlanmadı. Yapımcı firmanın yaptığı açıklamayı TRT kurumsal “teknik bir aksaklıktan ötürü” diye teyit ederek duyurdu...

Aksaklığın ne olduğunu araştırdım. Net bir sonuca ulaşamasam da “iddialı dizilerin” başına sıklıkla gelen “mutlu etmeyen ya da yetişemeyen bölüm” ihtimali üzerine kilitlendim.

Bu rötar kimin işine yaradı derseniz, sanırım perşembe gecesindeki ilk yayınını yapan “Survivor”un (TV8) yüzü diğer rakiplere oranla biraz daha gülmüş oldu. Neyse. Büyük emek verilen tüm kıymetli işlere kesintisiz yayınlar dilerim, net!

KUT’ÜL AMARE NEDEN YOK?

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi hakkında açıklama geldi. Açıklamada yaşanan teknik sorunlar nedeniyle tekrar bölümünün yayınlanacağı ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin 5. yeni bölümünün 22 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’da yayınlanacağı belirtildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Şubat 2018 Cumartesi 21:11

YORUM YAZ

  • ŞANLI HİLALŞANLI HİLAL1 yıl önce
    tarihimizde en az çanakkale kadar kıymetli bir zafer olan, fakat bu zamana kadar aşağılık İngilizlerin politik oyunlarından dolayı hiç gündeme gelmeyen bu zaferi artık Türk milletinin bilmeye hakkı var. dizi olayları olduğu gibi anlatıyor. neden kaldırılacak sondajı yapılıyor ? tam destek verilerek devam ettirilmesi gereken en önemli dizilerden bir tanesi.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019