THY-66-TL-Mart-2018

Mardin'de Nevruz sonrası ortalık karıştı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, Nevruz kutlamalarının ardından olaylar çıktı.

21 Mart 2017 Salı 16:28
Mardin'de Nevruz sonrası ortalık karıştı

Terör örgütü lehine slogan atan göstericilere polis ekipleri tarafından biber gazı ve tazyikli su ile müdahale edildi. Polis ekiplerinin Toplumsal Olaylara Müdahale (TOMA) araçları ile müdahale ettiği göstericiler ara sokaklara kaçarken bazı bölgelerde olaylar devam ediyor.

Kızıltepe’de Nevruz alanında yapılan kutlamalarının ardından dağılan grupların bir kısmı çarşı merkezine doğru yürüyüşe geçti. Eski hastane yoluna doğru gelen bir grup göstericinin terör örgütü adına slogan atınca polis ekipleri önce uyardı. Uyarılara uymayan gruba polis ekipleri biber gazı ve tazyikli su ile müdahale edildi. İlçede yer yer olaylar devam ederken, bazı göstericiler ara sokaklara kaçtı.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 16:28

YORUM YAZ

  • MEHMET ERDOĞANMEHMET ERDOĞAN1 yıl önce
    TERÖRİSTLERE DESTEK VERENÜLKEMİ BÖLMEYE ÇALIŞAN KATİL APO...DESTEKLEYENLERİ HEMEN TUTUKLAYIP VATAN HAİNLİĞİNDEN YARGILAYIN VE VATAN HAİNLERİNE DESTEK OLMAKTAN YARDIM VE YATAKLIKTAN İDAM EDELİM GİTSİN UNUTMAYINKİ BU ÜLKEDE ŞAPKA GİYMEDİ DİYE MÜSLÜMANLARI ASAN CHPKK ZİHNİYETİDEERMENİLERDEN KURULU TERÖRİST DESTEKÇİSİ SÜZDE BİR PARTİ ASLINDA TERÖRİSTLERDEN OLUŞAN İSLAM DÜŞMANI BİR OLUŞUMDUR ÜLKEME HAİNLİK YAPANLARIN HEPSİ İDAM EDİLMELİLER.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018