Mansur Yavaş konuştu... Aday olacak mı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Mansur Yavaş ile ilgili açıklaması üzerine gözler Mansur Yavaş’a çevrildi.

13 Ekim 2017 Cuma 12:54
Mansur Yavaş konuştu... Aday olacak mı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla zaman zaman ülke gündemiyle ilgili görüştüklerini belirten Mansur Yavaş, Deniz Gürel'e konuştu... İşte Mansur Yavaş'ın açıklamaları:

DAİMA GÖREVE HAZIRIZ

“Bu konuda konuşmak için çok erken diye düşünüyorum. 2014 Yerel Seçim Sonuçları Ankara ve Türkiye’de kimsenin içine sinmedi. Halktaki değişim talebi sandıktan çıkamadı. Buna rağmen artık AK Parti’nin dahi tahammül edemediği rant ve beton belediyeciliğinin anayasa ve yasalara uygun olarak sona erdirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Vatandaş olarak Ankara ve ülkemiz için her türlü göreve daima hazırız. Ülkemiz ve Ankara için en büyük ihtiyaç uzlaşma.

Rant ve betona kurban edilen Ankara’nın partiler üstü bir bakışla yeniden ortak akılla ele alınmasında zorunluluk var. Süreç devam ediyor. Siyasetteki taşlar yerine tam olarak oturmadı. Önümüzdeki günlerde en geniş siyasi uzlaşma ile Ankara’nın ele alınıp ona göre bir karar verilmesi gerekir.”

Haber Tarihi: 13 Ekim 2017 Cuma 12:54

YORUM YAZ

  • yasinyasin4 ay önce
    Ankara birilerine peş keş çekildi orası kesin melih belediye olarak güzel çalışıyor ama adamın arkasından herkez melih yiyor diyorlar ben gözümle görmedim gören varsada ıspatıyla gitsin mahkemeye belediyelerde büyük rantlar dönüyor ankara istanbul gibi yerlerin başkanı olmak başbakandan bile firslu bir iş anladığım kadarıyla reis belediye başkanlarını değiştirmesindeki sebep seçimlerde halkın asina olduğu adayı aday göstermek melih ne kadar iyi ćalışsada yüzü eskidi ama şimdi değişecek bir başkan bir icraatlarına şimdiden başlayarak halkın güvenini kazanacak en azından seçimlerde halk kimi başkan seçeceğini bilecek ayrıcada bu mansur başkan felan olamaz

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018