Makedonya'dan Hollanda'ya sert tepki!

Makedonya Devlet Bakanı Beycan İlyas, Hollanda'nın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya'ya yaptığı muameleyi kınayarak Avrupa, ''bugün itibariyla demokrasi kelimesini sözlüğünüzden çıkarın ve ufuktan doğan yeni güneşi kabullenmeye hazır olun." dedi.

12 Mart 2017 Pazar 09:58
Makedonya'dan Hollanda'ya sert tepki!

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İlyas, sürekli olarak demokrasi ve insan hakları dersi vermeye çalışan Avrupa'nın bugün bir sınavdan daha geçemediğini vurguladı.

"HOLLANDA'YI SREBRENİTSA'DA TANIDIK"

"Biz Hollanda'yı Srebrenitsa'da tanıdık, fazla söze gerek var mı?" ifadelerini kullanan İlyas, açıklamasında şunları kaydetti:

"Hollanda devletinin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya gösterdiği ırkçı ve antidemokratik yaklaşımı şiddetle kınıyorum. Avrupa, bugün itibariyla demokrasi kelimesini sözlüğünüzden çıkarın ve ufuktan doğan yeni güneşi kabullenmeye hazır olun."

Haber Tarihi: 12 Mart 2017 Pazar 09:58
 • 1956195610 ay önce
  Şeytan ab nin iki yuzlulugu
 • E.ozdemir.E.ozdemir.10 ay önce
  Elin makedonu bile durumu anladıda bir tek chp anlayamadı
 • Okur-yazarOkur-yazar10 ay önce
  (Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla)"Dinlerine uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır." (Bakara, 120) "Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez."(Maide, 51)
 • Hasan aksuHasan aksu10 ay önce
  Helal olsun
 • hakanhakan10 ay önce
  Başka söze gerek yok...
 • Abbas Abbas 10 ay önce
  Allah-u ekber
 • Alaattin kılıçgurunAlaattin kılıçgurun10 ay önce
  Bizdekimuhalefetpartilerine vevesayetyabanci Boyunduruğualtındakağnıçekmek isteyenlere Önemle arz edilir
 • fidanfidan10 ay önce
  he bir sen eksiktin Makedonyada kim yahu. Avrupanin artigi ve cöpü.
 • SerhatSerhat10 ay önce
  Demokrasiyi mis ..... hukuk bilmez it sürüsü.Bide av rüyaymış..... almazlar ve hollanda lilar nazi kafasıdır Yahudi katillerinin....artık en büyük düşmanımız almanlar ve hollandalilar....... Bir daha bu topraklara gelmeyin
 • Önce vatanÖnce vatan10 ay önce
  (Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla)"Dinlerine uymadıkça yahudiler de hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ne de bir yardımcı vardır." (Bakara, 120) "Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez."(Maide, 51)Makedonya Devlet Bakanı Beycan İlyasBeyi tebrik ediyorum bizim yerli! Gavur asiklarindan daha mert,adam,daha TÜRK
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.01.2018