Mahmut Tanal'dan ağabeyi hakkında skandal sözler!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın ağabeyi AK Parti'ye üye oldu. Mehmet Hanifi Tanal AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı'na giderek üyelik formunu doldurdu. Mahmut Tanal'ın konuyla ilgili "Bahsedilen ağabeyim, okur yazar değil" yorumu ise tepki çekti.

19 Ekim 2016 Çarşamba 21:45
Mahmut Tanal'dan ağabeyi hakkında skandal sözler!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gelen bir soru üzerine kardeşinin AK Parti'ye üye olmasını değerlendirdi. Tanal, "O konuda bilgim yok. Bahsedilen ağabeyim, okur yazar değil. Yani onun haber değeri ne kadar var, ben onu bilemem" ifadelerini kullandı.

Her ailede değişik siyasi partilere mensup insanların olabileceğini, bunun demokrasinin gereği olduğunu belirten Tanal, "Şanlıurfa'nın elektriği yok, içme suyu yok, otoparkı yok, hastanesi yok, doktoru yok, öğretmeni yok. Öğrencileri 50-60 kişi bir sınıfta okuyor, köylerin okulları yok. Bunların hepsi halledildi, Mahmut Tanal'ın ağabeyi gitmiş AK Parti'ye üye olmuş, bu mu haber konusu? Bunun hiçbir haber değeri yok ki...Bilgim de yok" diye konuştu.

15 TEMMUZ ETKİLİ OLDU

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ise Tanal'ın partilerine üye olmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, "AK Parti milletin, halkın partisidir. Kapılarımız herkese açık. İnşallah daha çok güçleneceğiz. Mehmet bey de özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra böyle bir karar almış. Sonuçta herkes gerçekleri görüyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ülkemiz hızla büyümeye devam edecektir." diye konuştu.

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 21:45

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü