Mahmut Tanal'dan ağabeyi hakkında skandal sözler!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın ağabeyi AK Parti'ye üye oldu. Mehmet Hanifi Tanal AK Parti Haliliye İlçe Başkanlığı'na giderek üyelik formunu doldurdu. Mahmut Tanal'ın konuyla ilgili "Bahsedilen ağabeyim, okur yazar değil" yorumu ise tepki çekti.

19 Ekim 2016 Çarşamba 21:45
Mahmut Tanal'dan ağabeyi hakkında skandal sözler!

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gelen bir soru üzerine kardeşinin AK Parti'ye üye olmasını değerlendirdi. Tanal, "O konuda bilgim yok. Bahsedilen ağabeyim, okur yazar değil. Yani onun haber değeri ne kadar var, ben onu bilemem" ifadelerini kullandı.

Her ailede değişik siyasi partilere mensup insanların olabileceğini, bunun demokrasinin gereği olduğunu belirten Tanal, "Şanlıurfa'nın elektriği yok, içme suyu yok, otoparkı yok, hastanesi yok, doktoru yok, öğretmeni yok. Öğrencileri 50-60 kişi bir sınıfta okuyor, köylerin okulları yok. Bunların hepsi halledildi, Mahmut Tanal'ın ağabeyi gitmiş AK Parti'ye üye olmuş, bu mu haber konusu? Bunun hiçbir haber değeri yok ki...Bilgim de yok" diye konuştu.

15 TEMMUZ ETKİLİ OLDU

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ise Tanal'ın partilerine üye olmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, "AK Parti milletin, halkın partisidir. Kapılarımız herkese açık. İnşallah daha çok güçleneceğiz. Mehmet bey de özellikle 15 Temmuz darbe girişiminden sonra böyle bir karar almış. Sonuçta herkes gerçekleri görüyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ülkemiz hızla büyümeye devam edecektir." diye konuştu.

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 21:45

YORUM YAZ

 • SelimSelim1 yıl önce
  Sen okuz-yazar oldun da ne oldu? gittin fetö nün avukatı oldun. nerde vatan hainin var onu destekledin. okuyup yazamak buysa bırak da o adam okumasın.
 • OFLU BABAOFLU BABA1 yıl önce
  BENIM BIR ARKADASIM VAR BULASICILIKTAN OTEL MUDURLUGUNE KADAR YUKSELDI HER SENE 300 UNUVERSITELI OTELCILIK YUKSEK OKULU TALEBESI YANINDA OTELCILIK STAJI GORUYOR ADAM ILK OKULDAN TERK SENIN GIBI OKUYUPTA VATAN HAINI OLMAKTANSA OKUMAYIP DOGRU YOLU BULMAK DAHA EVLADIR SEREFSZI IT HA KARDESINI KOTULEMISSIN HA SENI DOGURAN ANAYISEREFSIZ
 • Hakan TemürHakan Temür1 yıl önce
  Chp nin kafası bu kafanın sadece sol yarısı çalışıyor gerisi yok
 • ÜmitÜmit1 yıl önce
  Mey biter saki kalır, her renk solar haki kalır, diploma insanın cehlini alsada; hamurunda varsa eşeklik, baki kalır.. – Fuzuli
 • serhat serhat 1 yıl önce
  okur yazar dediğin ne ???? diploma mı ? üç gün de de diploma alınıyor yerine göre.. prof ta kolay olunuyor adam mı olunuyor diploma ile okuma dediğin den kasıt ne tarih coğrafya mat. fen okumak mı? zihniyet bozuk kardeşim... Güzel ülkemde mat fen okumayan ama bir dünyayı cebinden çıkaracak alimler var...
 • Cenk 38Cenk 381 yıl önce
  Tanal sana söyleyebileceğim tek söz : "İlim cehaleti alır EŞEKLİK bakidir" .
 • kalelikaleli1 yıl önce
  ülke aleyhine nerede bir olay olsa oraya bir tutam tuz alıp koşturan sayın zat isteyen istediği partiye kayıt yapar destekler kardeşler dahi değişik görüşleri benmseyebilirler işte demokrasi budur.böyle olmalıdır.hazmedemeyenler demokrat olamazlar.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018