Kritik görüşme sonrası Karamollaoğlu'ndan ilk açıklama!

2019 seçimleri için MHP ile ittifak yapacak olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı ve Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi.

09 Şubat 2018 Cuma 16:48
Kritik görüşme sonrası Karamollaoğlu'ndan ilk açıklama!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu kabul etti.

Daha önce İYİ Parti lideri Meral Akşener ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Karamollaoğlu, Erdoğan'dan da randevu istemişti. AK Parti ve MHP'nin sürdürdüğü ittifak görüşmelerine BBP de destek vermişti. SP'nin ittifaka dahil olup olmayacağı tartışmaları başlamıştı.

''UYUM YASALARIYLA İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZI TAKDİM ETTİM''

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından AK Parti Genel Merkezi'nde kabul edilen ve yaklaşık 1,5 saat süren görüşme sonrasında çıkışta gazetecilere açıklama yapan Temel Karamollaoğlu, "Sadece şunu söyleyeyim, biz Sayın Cumhurbaşkanına uyum yasaları ile ilgili yaptığımız çalışmayı takdim ettik, fikirlerimizi, kanaatlerimizi söyledik. Son gelişmelerle ilgili bir fikir teatisinde bulunduk" diye konuştu.

MAHİR ÜNAL UĞURLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından AK Parti Genel Merkezi'nde kabul edilen ve yaklaşık 1,5 saat süren görüşme sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Temel Karamollaoğlu'na çıkışta eşlik etti ve SP Liderini uğurlamayı ihmal etmedi.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Şubat 2018 Cuma 16:48

YORUM YAZ

 • ÇETİN ÖZTÜRK ÇETİN ÖZTÜRK 11 ay önce
  Geçen bir internet sitesin de okudum.karamollaoğlu ile alâkalı bir yorum vardı.Çok hoşuma gitti.Genelde dindarfakat cambaz adamlar için kullanılan bir deyim...Yahu bir deyim bir surata bu kadar mı yakışır!.Vallahi tebrik ederim. Hee az daha yazmayı unutuyordum. ....
 • harunharun11 ay önce
  Bunlar artık milli değil Reis. Milli görüş eskide kaldı. Zaten akp de olmasa gündem olmayacaklar unutulup gidecekler.
 • SeyfullahSeyfullah11 ay önce
  Saadet Partisi'nde milli görüşçü mü kaldı sanki hepsi AK Parti'de bu Molla Sanki milli görüşü temsil ediyormuş dagörüşme yapıyor.destek versen ne olur vermesen ne olur.Ali kalkancı fadime fitneci yoldaşları,İngiliz Anahtarı Mellle.
 • nn11 ay önce
  UYUMYASASI MİUYUMAYASASI Mİ
 • TurgayTurgay11 ay önce
  UYUM YASALARI NEDIR?AB UYUMU MU?
 • YavuzYavuz11 ay önce
  Bu garananoğluna dikkat edin!
 • aliali11 ay önce
  konyalı hüseyin senin anlamadıgın ne biliyor musun hiç bir zaman anlayamayacagıngerçekler hakkındayorum yapıyor olman.
 • Konyalı Hüseyin KARADAĞKonyalı Hüseyin KARADAĞ11 ay önce
  Alem rumuzlu sayın yorumcu:Hayır anlatamadın.Hala olayı anlayamamışsın sen.Meseleyi sen oy meselesi mi zannediyorsun.O olay zaaten bitmiş.Bu ülkenin zaaten %75i milliyetci ve muhafazakar insanlar.Yaani akkurtlar,akkürtler ve bozkurtlar,bozkürtler.Mesele daha nasıl kapsayıcı,birleştirici olma meselesi.Asıl şimdi ben anlatabildimmi.
 • SalihaSaliha11 ay önce
  Beraberlikde birlik doğar! bence iyi oldu düşünce bakimindan Ak Pari ile Saadetpartisinin kökünde bir fark yok. Saadetpartisinin mimari Rahmetli Necmettin Erbakan hocamizi biz biliyoruz. Allah rahmet etsin Nur içinde yatsin! Bizim sirtimiz yere gelmez Biiznillah saflarimizi sık ve düz tuttuğumuzda!
 • alemalem11 ay önce
  yüzde 50 gibi bir çoğunluk alırsın ama gelir o yüzde 1 muhtaç olursun... bilmem anatabildim mi :)
 • MilletMillet11 ay önce
  Bu....ne AK Partinin ihtiyacı yok
 • kalelikaleli11 ay önce
  uyum yasalarını merak etme halledilir hükümet için sorun teşkil etmez.
 • recairecai11 ay önce
  Reis kraliçenin kayıgına binenlerede inenlerede dikkat et

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ocak 2019