Komutanların başına çuval geçirmişler… Şok görüntüler ortaya çıktı!

15 Temmuz hain darbe girişiminden aylar sonra o gece kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Son dakika ortaya çıkan görüntülerde komutanların başına çuval geçirilmesi ve Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak etkisiz hale getirildiği anlar da var...

21 Mart 2017 Salı 14:07

Genelkurmay Karargahı'nda 15 Temmuz gecesinde kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülere göre; Genelkurmay Karargahı'nda, Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak etkisiz hale getirilerek, komutanların başına çuval geçirildi. Orgeneral Çolak'ın koruma müdürü olan Yüzbaşı burak akın'ın ise darbeci askerler tarafından bacağından vuruldu.

Bu görüntülerin kaydedildiği dakikada karargah dışında çatışma sürüyordu, bu çatışmalarda bir astsubay da şehit oldu.

Karargahın üst katında bulunan 'General Amiral Şube Müdürlüğü' odası, Yurtta Sulh Konseyi tarafından gece boyunca iletişim için kullanıldığı belirlendi.

 

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 14:07

YORUM YAZ

  • SofuoğluSofuoğlu1 yıl önce
    VATAN HAİNlerinin kökü kamudan atılmadan ve gereken cazaları görmeden bu görüntüleri izleyen herkesin yüreği sovumaz!MOSKOF-YUNAN ordusu dahi bunların (FETÖCÜLERİN)yaptığını dahi yapmamıştır.Bunlara acınılırsa acınılacak hale gelinir.
  • HasanHasan1 yıl önce
    Vay kitapsızlar sizler mahşere kadar sürüm sürüm olasınız. Fetullah seni rabbim bildiği gibi yapsın. Sizler kalbimizde yara açtınız sizin inşallah iki yakanız biraraya gelmesin kapı kapı sürünün. Bu vahşet den beter bir komutan türk askeri elbisesi altında komutanına yaptığı muameleye bak. Ey bu olayları tertipcisi sen nasıl gebereceksin.
  • Sabri GÜÇSabri GÜÇ1 yıl önce
    Ey Türk adaleti siz bu hainleri meydanda ....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü