Koç Üniversitesi'nde rezalet! Ahlaksızlar yarı çıplak geziyor

Koç Üniversitesi’nde ortaya çıkan yeni görüntüler, üniversitede ahlaksızlığın ulaştığı son noktayı ortaya koyuyor.

05 Nisan 2017 Çarşamba 17:13
Koç Üniversitesi'nde rezalet! Ahlaksızlar yarı çıplak geziyor

YENİAKİT.COM.TR - Genç nesilleri ülkeye faydalı birer birey olarak yetiştirme görevi verilen üniversitelerde zaman zaman skandal görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bunun son örneği ise Koç Üniversitesi'nde yaşandı. Binlerce öğrencinin eğitim gördüğü Koç Üniversitesi’nde çekilen ve elimize ulaşan görüntüler, üniversitede ahlaksızlığın ulaştığı son noktaya ışık tutuyor. Fotoğraflarda, öğrencilerin kampüs içinde 'yarı çıplak' şekilde serbestçe dolaştıkları görülüyor. Öğrencilerin kampüs içindeki ahlak ve edep sınırlarını aşan görüntüleri görenleri şaşkına çevirirken, böyle bir eğitim kurumunda milli ve ahlaki değerlerine bağlı bir neslin nasıl yetiştirileceğini de sorgulatır hale getiriyor.

SAPKINLIĞI EĞİTİM KURUMLARINA YERLEŞTİRİYORLAR

Fotoğraflarda bir öğrencinin giydiği çorap oldukça dikkat çekerken, söz konusu öğrencinin sapkın eşcinsel topluluk LGBT üyesi olduğu anlaşılıyor. Sapkınların üniversitede bu kadar rahatça dolaşabilmesi, ahlaksızlığı eğitim kurumlarına yerleştirme amacı güdenlerin ekmeğine adeta yağ sürüyor.

ÖĞRENCİLER VE VELİLER SKANDAL GÖRÜNTÜLERDEN RAHATSIZ

Koç Üniversitesi’nde ortaya çıkan ahlaksız görüntüler, üniversitede okuyan birçok öğrenciyi rahatsız ederken, bu durum zorluklara göğüs gererek evlatlarını okutmaya çalışan velileri de endişelendiriyor. Veliler, yetkili mercilerin bir an önce harekete geçmesini bekliyor.

Görüntülerde o kadar rezalet bir durum söz konusu ki fotoğrafları ancak flulayarak yayınlayabiliyoruz. Yetkili mercilerin harekete geçmesi durumunda da fotoğrafları kendilerine orijinal haliyle sunabileceğimizi belirtiyoruz.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 05 Nisan 2017 Çarşamba 17:13

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Nisan 2019