Kızı açıkladı: Çatlı'nın ölümünde FETÖ parmağı var mı?

Abdullah Çatlı’nın kızı Gökçen Çatlı babasının ölümünün en kısa zamanda aydınlanacağına inandıklarını söyledi.

07 Kasım 2016 Pazartesi 00:54
Kızı açıkladı: Çatlı'nın ölümünde FETÖ parmağı var mı?

Abdullah Çatlı’nın ölümünün 20'nci yılı nedeniyle Nevşehir’e gelen Gökçen Çatlı babası için okutulan Mevlid-i Şerif programına katıldı. Gökçen Çatlı, yaptığı açıklamada "Bu tarz büyük suikastlarda, kazalarda çok çabuk deşifre olmaz suikast makamları. Ben babamın suikastının da yakın dönemde aydınlanacağına inanıyorum. Devletimizdeki bilgilerin ortaya çıkarılacağını ve adaletin tecelli etmesi adına bunun takipçisi olacağına inanıyorum. Bizim elimizde bu konuyla ilgili net bir bilgi yok. Şüpheler doğrultusunda resmi makamlarımız harekete geçecektir diye düşünüyorum" dedi.

Abdullah Çatlı’nın ölümünün FETÖ terör örgütü ile bağlantılı olup olmadığı sorusuna da cevap veren Gökçen Çatlı, "Bizim gözümüzde yabancı örgütlerle çalışan her türlü örgüt şüpheli konumundadır" diye konuştu.

Çatlı, "Yabancı örgütlerle, makamlarla çalışan her türlü örgüt bizim için şüpheli konumundadır. Yerli ve milli örgütlere düşmanlık besleyen her örgütün organize bir işi olduğunu düşünüyorum. Bunun yakın dönemde ortaya çıkacağını düşünüyorum. Kelimeler üstünden net bir bilgi olmadan hareket etmek benim ciddiyetime aykırıdır" ifadelerini kaydetti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Kasım 2016 Pazartesi 00:54

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    13 Ekim 2019