KİPTAŞ'tan, Zeytinburnu'na ‘Loca’ dopingi…

KİPTAS, kentsel dönüşümle yıldızı parlayan Zeytinburnu’na değer katacak Locamahal ile yatırımcılara yeni bir fırsat kapısı açtı. İşte cazip fiyatlar...

KİPTAŞ, İstanbul Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi, projesinin satış ofisinde düzenlediği basın toplantısı ile lanse etti.

Kentsel dönüşüm projelerinin en önemli kurumlarından biri olan KİPTAŞ, geliştirdiği yeni projelerle kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlamaya devam ediyor.

Bugüne dek inşa ettiği 75 bin konutla kalite ve güvenin sembolü haline gelen KİPTAŞ, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de bin 262 konutluk yeni bir projeye imza atıyor.

‘Yerinizi alın, geleceği kazanın’ sloganıyla İstanbul’un pilot bölgesi Zeytinburnu’nda prestijli bir yaşam merkezi inşa eden KİPTAŞ, ayrıcalıklı ve sosyal donatı zengini projesiyle bölgede dönüşüme öncülük ediyor.

36 bin metrekare alan üzerinde 20 bloktan oluşan Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Özellikle konumu mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle bölgenin sembol projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi’de en küçük dairelerin metrekaresi lansmana özel 5 bin 750 TL’den başlıyor.

Şehrin kalbinde yükselen ve lokasyonu ile son derece cazip bir noktada yer alan Locamahal Veliefendi, İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alıyor.

 

 

Sahil hattıyla E-5 otoyoluna yakınlığıyla metro, metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alan Locamahal Veliefendi projesi; sahil E-5 arasında yer alan konumuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlayacak.

Projedeki dairelerin metrekaresi lansmana özel 5 bin 750 liradan satisa sunulurken, KİPTAŞ senediyle yüzde 40 peşinatla 36 ay sıfır faiz uygulanacak.

KIPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, bölgedeki diğer projelerde ise metrekare birim fiyatı 10-11 bin liraya kadar yükselirken, oldukça cazip bir fırsat sunduklarını dile getirdi.

 

 

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veli Efendi’de E-5’in yanı başında Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanan Locamahal Veli Efendi ile KİPTAŞ, yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyor.

Büyüklükleri 119 metrekare il 208 metrekare arası değişen 2+1,3+1,4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunan projede toplam 1262 konut yer alıyor.

 

 

 

Modern yaşamın tüm özelliklerinin hayata geçirileceği Locamahal’de; temalı çocuk oyun alanlar, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor.

Locamahal Veliefendi’de ayrıca çocuklara özel; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve temalı oyun parklarıyla keyifle vakit geçirebilecekleri geniş alanlar sunuluyor.

Projede her daireye özel tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra, 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti de mevcut.

 

 

BÖLGENİN EN ULAŞILABİLİR PROJESİ

Gayrımenkul yatırımcıların gözde noktası arasında yer alan ve kazançlı bir gelecek vadeden Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

E-5 otoyolunun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi, Zeytinburnu Metro Durağına yürüme mesafesinde bulunuyor.

Proje ayrıca sahil yolu bağlantısıyla Bakırköy Deniz Otobüslerine, Avrasya Tüneli’ne ve Marmaray’a 5 dakikalık mesafe ile konumlanıyor.

Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan projenin inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.