KİPTAŞ, Yeşilce Aydos Pendik projesini lanse etti

İstanbul Anadolu yakası konut projelerine KİPTAŞ yeni bir proje ekliyor. 2017 KİPTAŞ konut projeleri kapsamında yılın son projesi Yeşilce Aydos Pedik'te.

Bugüne kadar inşa ettiği 75.000 konutla sektörün önde gelen kurumları arasında yer alan KİPTAŞ, şimdi de Pendik’te ‘Yeşilce Aydos’ projesini hayata geçiriyor. Aydos Ormanı’nın yanı başında sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak inşasına başlanan projede 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den başlıyor. 

Nitelikli projeleriyle gayrimenkul sektörünün öncü kurumları arasında yer alan KİPTAŞ, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Pendik’te konumlandırdığı yeni projesi Yeşilce Aydos’u lanse eden KİPTAŞ, tamamı geniş ve ferah daire seçeneklerine sahip bir projeye daha imzasını atıyor. Doğa ile iç içe yaşam alanlarına sahip Yeşilce Aydos, yatay mimarisiyle bölgede örnek proje niteliğinde geliştiriliyor.

TEM ve E-5 Otoyolu’na 5 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzak bir yaşam sunan Yeşilce Aydos’ta, 10 blok üzerinde toplam 331 daire yer alıyor. 

ORMAN MANZARALI DAİRELER 

Özel lokasyonu ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken projede, geniş balkonlu 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak hayata geçirilen Yeşilce Aydos’ta 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den, 3+1 daireler  ise 449 bin TL’den başlıyor. Büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen projede toplam 331 daire yer alıyor. KİPTAŞ imkanlarıyla 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunulan projede ayrıca yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar da anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi imkanı da sunuluyor. 

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA YER VERİLİYOR 

Yeşilce Aydos’ta; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, buhar odası, hamam ve yürüyüş yollarının yer aldığı zengin sosyal donatılara yer veriliyor. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra 350 araçlık kapalı otopark ta yer alıyor. 

DOĞANIN İÇİNDE, ULAŞIMIN MERKEZİNDE

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Yeşilce Aydos, lokasyonunun en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor.

E-5 ve TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafede bulunan Yeşilce Aydos; Metro’ya 3, Yüksek Hızlı Tren’e 7, Sabiha Gökçen Havalimanı 5, İDO iskelesine ise 7 dakikalık mesafeda konumlanıyor.

Yakınında bulunan AVM’leriyle modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje ayrıca, eğitim ve sağlık kuruluşlarının bulunduğu bir merkezde yer alıyor. 

Künye Bilgileri 

Yapımcı Firma: Kiptaş

Proje Tipi: Daire

Konut Sayısı: 331

Arsa Alanı: 0

Konut Tipleri: 2+1 , 3+1

Metrekare Alanı: 83 - 130 m2

Teslim Tarihi: Haziran 2020