Kılıçdaroğlu'nun yeni montaj kaseti: YALANCI SARIGÜL

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sarıgül'ü bombaladığı, AK Parti'yi ise yere göğe sığdıramadığı "montaj" görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Videoya Kılıçdaroğlu'nun inanıp inanmayacağı ise merak konusu.

02 Mart 2014 Pazar 23:58
Kılıçdaroğlu'nun yeni montaj kaseti: YALANCI SARIGÜL

YENİAKİT.COM.TR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınlanan görüntülerde partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile ilgili söyledikleriyle izleyicileri şaşkına çevirdi.

"Montaj" olduğu duyurularak yayınlanan ancak paralel örgütün son günlerde servis ettiği tüm montaj kasetleri kabullenerek siyasi söylem geliştiren CHP'lilerce gerçek sanılacağından şüphe edilen görüntülere Kılıçdaroğlu'nun "inanma" ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.

İşte o konuşma:

 

Haber Tarihi: 02 Mart 2014 Pazar 23:58

YORUM YAZ

 • mustafamustafa4 yıl önce
  tc yönetmeye talip bir parti başkanı,projelerini insanlaraanlatamazsa yada projesiz milletin karşısına çıkarsa sandığa gömülmeye mahkumdur.
 • hakankaraaslanlanhakankaraaslanlan4 yıl önce
  kemalin son kasedi burada milyar dolarlar havada ucuyor https://www.youtube.com/watch?v=fbq83a7kiek&feature=youtube_gdata_player
 • AdemAdem4 yıl önce
  cok basit bir montaj.basbakaninki cok net kesintisiz konusuyor. montaj olmadigini hissediyorum.;)
 • kaankaan4 yıl önce
  ama hiç olmamışki

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü