THY-66-TL-Mart-2018

Kılıçdaroğlu: Teröristler piknik yapıyorlardı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yine skandal bir açıklamaya imza atarak öldürülen teröristlerin piknik yapmaya gittiğini, yanlarında silah olmadığını söyledi.

12 Eylül 2017 Salı 12:26

FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündemi değerlendirdi.

Terörle mücadelede SİHA'ların kullanılmamasını isteyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun sözlerine değinen Kılıçdaroğlu, öldürülen teröristlerin piknik yapmaya gittiğini söyledi.

"TERÖRİST OLABİLİRLER AMA SİLAH YOK"

CHP Lideri, "Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama orada silah olması lazım. O da yok." ifadelelerini kullandı.

"PİKNİK YAPIYORLARDI"

Kemal Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi: "Ne diyor Sezgin Tanrıkulu? Bu insanlar öldürüldü. Gerçekten terörist mi değil mi araştırılsın diyor. Bu 4 kişi oraya gitmeden önce güvenlik kontrolünden geçiyorlar. Eğer bunlar terörist ise neden tutuklanmıyor. Sezgin Bey üzerinden giderek  CHP, PKK'ya destek veriyor diyorlar. Sezgin Bey üzerinden bize saldırıyorlar. Sezgin Bey ile konuştum. Olay yerinin yakınındaki bir muhtar bilgi verdi. Öldürülenlerden bazıları iş adamı zaten. Gizli kapaklı insanlar değil, piknik yapıyorlar orada. Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama orada silah olması lazım. O da yok."

Haber Tarihi: 12 Eylül 2017 Salı 12:26

YORUM YAZ

  • VATANSEVERVATANSEVER6 ay önce
    Ülkenin tüm birimlerine Fetö teröristini sokarken Fetöye hakaret edenler dinsizdi, Askeriyeyi bitirip ayaklar altına aldılar tüm gizli belgelerini fetö sayesinde aldılar teröristler senin ülkenin gizli ajanları burada ifşa oldu bir çoğu kayıp bir çoğu ölü, Ülkeye davulla zurnayla savcılarla teröristleri sokup bayrak sallatıp kürdistan dediniz hendek kazmalarına silahlanmalarına izin verdiniz işid gibi teröristlere müslüman diye destek verdiniz siz hala chp işe yatıp kalkarsınız ancak.... Sizin dilinizden konuşmak gerekirse bu ülkede Teröristlere destek verenler namerttir şerfsizdir vatan hayinidir bunlarında kimler olduğunu biliyorsunuz... Sesiz kalıp dilsiz şeytanı oynuyorsunuz, Şeytan sizi çoktan yoldan çıkarmış farkında değilsiniz....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018