Kılıçdaroğlu birliğine teslim!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, kısa dönem askerlik hizmetini yerine getirmek üzere Sivas’a gelerek birliğine teslim oldu.

15 Eylül 2017 Cuma 17:00
Kılıçdaroğlu birliğine teslim!

Sabah saatlerinde karayolu ile Ankara’dan yola çıkan Kerem Kılıçdaroğlu, Sivas’ta CHP İl Başkanı Ulaş Karasu tarafından karşılandı. Kerem Kılıçdaroğlu’na, annesi Selvi Kılıçdaroğlu,kardeşi Zeynep Kılıçdaroğlu ile nişanlısı Mine Alşan eşlik etti.

Minibüs ile 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı, General Şükrü Kanatlı Kışlası nizamiye kapasına gelen Kerem Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler buradan askeri birliğe giriş yaptı.

Kerem Kılıçdaroğlu, herhangi bir açıklama yapmadan birliğine girdi. 368’inci kısa dönem olarak askerlik hizmetini yerine getirecek olan Kerem Kılıçdaroğlu’nun 6 Ekim’de yemin edeceği öğrenildi.

 

Haber Tarihi: 15 Eylül 2017 Cuma 17:00
  • Ahmet K.Ahmet K.4 gün önce
    Kapıda yüzbaşı eşliğinde karşılanıyor. Ben sıradan vatandaş gibi girdim. İnşallah bu olay siyasi reklam malzemesi olmaz. Şüphelerimiz boşa çıkar.
  • abdullah özgencigörabdullah özgencigör4 gün önce
    illa yalakalanacaksanız şerefli asker üniformanızı çıkarın. sonra k.k. nın neresini yalarsanız yalayın ama o elbiselerle değil. k.k. nın askerliğinin nasıl geçeceği belli. kışlaya girerken birde aynı zevatla çıkarken resim. bu karşılayanlar sen yatma keremcim biz senin yerine yatar sürünürüz hatta burada boşa vakit geçirme git evinde yat biz senin nöbetini tutarız.sonra bay k.k. iki gün sonra çıkıp oğlum şanıyla askerlik yaptı diye övünecektir