Kerkük'ten İslam devletine

Rabbiyatcı Dr. Mehmet Arslan, Akit TV’de yayınlanan programda Kerkük’te yaşanan bayrak çekme ve iktidarlık krizine değindi. Kerkük’ü ümmet bidayesi ve İslam devletinin çekirdeği yapmanın mümkün olduğunu söyleyen Arslan, bu durumun terör oluşumuna da çare olabileceğini ifade etti.

19 Nisan 2017 Çarşamba 00:49
Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 00:49

YORUM YAZ

  • FatihFatih11 ay önce
    Hangi dünyada yaşıyorsun sen kardeşim nasıl analiz bu ? İran dediğin ülke değilmi müslüman kanı için Batı ile bir olup bize saldıran ne zamandan beri şia mezhep oldu bunlar müslüman düşmanı farsi mecusi kalıntısı!! ( istisna şialar hariç )
  • YemezlerYemezler11 ay önce
    Ağa babanız barzanlılıda halife yaparsınız ne güzel. Ulan büyük israilin parçası olarak işgal edilen Türk yurdunu islam diye diye götürmek istediğinizi Türk milleti yermi. Devir sizin devriniz elbet keser döner sap döner. O İslamın Allah'ı, kafada külah ama altına kipa giyenleri gören bilendir. Zalimlere karşı gazabı şiddetlidir.
  • Hasan sarı Hasan sarı 11 ay önce
    Böyle bir şey bu günlerde mümkünatı yok bu konunun gündeme gelebilmesi için en azından Rusya Çin Japonya veya ABD gibi güçlü olmamız lazım bazı söylemleri akıllıca yapın sonrada gezilerden bahsediyoruz bu tür gezi gibi olaylara çanak tutmayın

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018