Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi yayınlanmadan hüsran yaşadı

Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu'nun dizisi yayınlanmadan ilk bölümünü iptal etti.

13 Kasım 2017 Pazartesi 00:07
Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi yayınlanmadan hüsran yaşadı

Ocak ayında yayınlanması planlanan Fatih Sultan Mehmet'in hayatının anlatılacağı Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde yönetmen krizi yaşanıyor.

Yapımcı şirket O 3 Medya ile yönetmen Altan Dönmez arasında yaşanan sorun dizinin çekilen ilk bölümünün çöp olmasına sebep oldu.

İlk bölümün beğenilmemesi, 2 milyon TL'lik emeğin de boşa çıkmasına sebep oldu. Cevdet Mercan ile anlaşılan dizide sete 3 haftalık ara verilirken, ilk bölüm senaryosu ise baştan yazılmaya başlandı.

Haber Tarihi: 13 Kasım 2017 Pazartesi 00:07
  • A. Kürşat KöseA. Kürşat Köse6 gün önce
    Sürekli SultanSüleyman ile ilgili dizi, Fatih ile ilgili film yapıyorlar ya. Artık ezberledik neler olabileceğini.Yavuz Sultan Selimi yapsınlar mesela. Şimdi ki imkanla geçilemeyen çölü nasıl geçip halifeliği aldıklarını nasıl filme dökerler mesela çok merak ediyorum açıkçası. Bıktım ekranda hep batı akını görmekten. Doğuya gidin azıcık Yavuz Sultan Selim çekilmeli.Sonra Yıldırım Beyazıtı da çeksinler. Bence Oda çok iyi olur

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.11.2017