THY - Orta Avrupa Mayıs 2018

Kemal Özdeş'ten hakeme eleştiri!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş'in 4-1 kaybettikleri Beşiktaş maçının ardından açıklamalar yaptı.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 22:03
Kemal Özdeş'ten hakeme eleştiri!

Kemal Özdeş'in açıklamaları şöyle;

"Karşılıklı goller atıldı, aksiyon olmadan 1-1 başladı maç. Topa sahip olmaya başladık. Pas yaparak Beşiktaş'ın direncini kırmaya başladık. Yaptığımız paslar sonuca gitmediği için fazla pozisyon bulamadık. Beşiktaş penaltıya kadar etkili oynadı, biz savunmamızla bu atakları savuşturmaya çalıştık. Beşiktaş penaltısında ben de kol açık gördüm. Penaltı doğruydu.

Devre arasında oyuncularıma topa sahip olamaya devam etmeli ancak biraz daha sonuca oynamalıyız dedim. Beşiktaş'ın sahasında en fazla topa sahip olan takım bizdik ama sonuç olmayınca bu bir işe yaramıyor. 4 gollü bir maç kaybettik.

49'da 3-1 oldu. Beşiktaş'ın golü öncesi faulü görmedi hakemler ama bunları görmezseniz bizim direnme şansımız kalmaz. En zor şartlarda Beşiktaş karşısına çıktık. O pozisyon net bir faüldü. Beşiktaş üzerinde stres yaratabilirdik. 2-1'i ne kadar götürebilsek, maça ortak olabilirdik. Beşiktaş maçı çevirecek kalitede tabi. 4-1 olduktan sonra gardımız düştü. Oyuncularım skora bakmaksızın sonuna kadar oynamaya çalıştılar. 4-1 kaybettik ama çabamız güzeldi. Kupa bizim ligde maç kaybetmemize sebep oldu. Elendiğimiz için de üzgünüz. Bizim için ligde 6. sıra mümkün değil. 7. sırada bitirmek istiyoruz, Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum"

Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 22:03

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü