Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı: O adamı partiden at

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt için CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrıda bulundu.

12 Nisan 2017 Çarşamba 17:12
Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı: O adamı partiden at

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sinop'un Boyabat ilçesindeki programının ardından partisinin Samsun'un Çarşamba ilçesinde düzenlediği mini mitinge katıldı.

Belediye önünde parti otobüsünün üstünde partililere seslenen Kurtulmuş, “Diyelim ki ‘evet’ çıktı, kimse heveslenmesin. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir’den denize dökeriz” diyen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt için CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "Karadeniz burası hadi gel dök bakalım. Böylesine densizlik olur mu? Böylesine terbiyesizlik olur mu? Böylesine edepsizlik olur mu? Otur oturduğun yerde. Terbiyeni takın. Milletten özür dile. Milletin karşısına öyle çıkma. Sayın Kılıçdaroğlu, 'evet kötü söylemiş' dedi. Gereğini yap. Adamı partiden at. Ne yazıktır ki siyasi manipülasyon olsun diye, 'hayır' oyları 3 tane 5 tane artsın diye bu milletin 'evet' diyecek insanlarını denize dökmekten bahsetmek edepsizliklerin, terbiyesizliklerin en büyüğüdür. Şiddetle kınıyoruz ve CHP'nin gereğini yapmasını bekliyoruz" dedi.

Haber Tarihi: 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:12

YORUM YAZ

  • Türk vatandaşı Türk vatandaşı 1 yıl önce
    HAS PARTİ DÖNEMİNDE VİDEOSU SEYRETTİM2023 GELİNDİĞİNDE NELER OLACAKMIŞİNANILIR GİBİ DEĞİL ŞİMDİ
  • Madem öyleMadem öyle1 yıl önce
    Sen de Ak Parti içindeki By lock'cu vekilleri açıkla.
  • türkiye vatandaşıtürkiye vatandaşı1 yıl önce
    sizin lidereriniz biz hayır diyoruz diye pkk'laaynı kefeye koydunuz onlar vatan hayini çatışma içinde öldürüyorsunuz, en azından bizler vatan hayinlerini öldürmeden yargılıyoruz laf evebeliği yapmayın türkiyenin hepsi sizin zannettiğiniz kadar aptal deil söylemlerinizin her hecesi hafızalara yazılıyor mustafa kemal'e sarfedilen bütün hakaretler sorgulanacakbir gün biz bize ve torunlarımıza bırakılan tekrar adaletli özgürlükleri yargılamayan iyi vatandaşlar yetiştiren eğitim sistemi olan, bilim ve üreten insanar yetiştirencebini deil vatandaşları 'nı düşünen liderle yönetilen, devletin içini boşltan deil dolduran liderler yetiştiren, bir ülke istiyorum.Size rağmen hayır diyoruz türkiye özgürdürözgür kalacak.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü