Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı: O adamı partiden at

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt için CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrıda bulundu.

12 Nisan 2017 Çarşamba 17:12
Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı: O adamı partiden at

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sinop'un Boyabat ilçesindeki programının ardından partisinin Samsun'un Çarşamba ilçesinde düzenlediği mini mitinge katıldı.

Belediye önünde parti otobüsünün üstünde partililere seslenen Kurtulmuş, “Diyelim ki ‘evet’ çıktı, kimse heveslenmesin. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir’den denize dökeriz” diyen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt için CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "Karadeniz burası hadi gel dök bakalım. Böylesine densizlik olur mu? Böylesine terbiyesizlik olur mu? Böylesine edepsizlik olur mu? Otur oturduğun yerde. Terbiyeni takın. Milletten özür dile. Milletin karşısına öyle çıkma. Sayın Kılıçdaroğlu, 'evet kötü söylemiş' dedi. Gereğini yap. Adamı partiden at. Ne yazıktır ki siyasi manipülasyon olsun diye, 'hayır' oyları 3 tane 5 tane artsın diye bu milletin 'evet' diyecek insanlarını denize dökmekten bahsetmek edepsizliklerin, terbiyesizliklerin en büyüğüdür. Şiddetle kınıyoruz ve CHP'nin gereğini yapmasını bekliyoruz" dedi.

Haber Tarihi: 12 Nisan 2017 Çarşamba 17:12

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    17 Kasım 2018