Kemal Kılıçdaroğlu: Seçimi tanımıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada,"Tarihin "mühürsüz seçim" olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız! Halkın iradesine saygı duyulmalı ve seçim tekrarlanmalıdır!" ifadelerini kullandı.

18 Nisan 2017 Salı 17:22
Kemal Kılıçdaroğlu: Seçimi tanımıyoruz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "OHAL koşullarında, baskılara rağmen milletimiz sandıklara gidip, ülkesinin geleceğine sahip çıkmıştır. Bunun için herkese teşekkür ediyorum. 16 Nisan'da hükümet ve YSK iş birliğinde milli iradeye darbe yapılmıştır! Her Oyun peşine düşecek, tüm usulsüzlüklerin hesabını soracağız! YSK'nın mühürsüz oyları geçerli sayması, sandıktan "HAYIR" çıktığının açık kanıtıdır! Adalet yerini bulana kadar durmayacağız! Tarihin "mühürsüz seçim" olarak yazacağı bu seçimi tanımıyoruz, tanımayacağız! Halkın iradesine saygı duyulmalı ve seçim tekrarlanmalıdır! "

Haber Tarihi: 18 Nisan 2017 Salı 17:22

YORUM YAZ

 • tuğrultuğrul11 ay önce
  Bak dünür Sorostopolluk yapıyorsun sen de aynen amerikadaki gibi trumpa reva görüleni ülkemizde Başkanımıza karşı seni mi görevlendirdiler? Allah için söyle senin başka büyük pisliklerin var da ortaya çıkmaması için mi soyunuyorsun bu sorostopolluklara ?
 • İbrahim Yılmazİbrahim Yılmaz11 ay önce
  Bizde SENİ TANIMIYORUZ .
 • MuhammetMuhammet11 ay önce
  Muhur vurmayan ne kadar sandikbaskani sandik gorevlisi varsa hepsini hapse atin
 • HACIHACI11 ay önce
  Seni tanıyanmı var kk?Siyaseten bir kk olarak kalacaksın başka kıdem ve mevki bekleme.Gelebileceğin en son nokta bu.
 • Dursun yilmazDursun yilmaz11 ay önce
  Bizde seni tanıyoruz kemo
 • allahkoluallahkolu11 ay önce
  Ey merkeloglu ne yapsan bos simdi idam gelecek sen secimi degeil millet seni tanimiyor
 • GÜNEŞ GÜNEŞ 11 ay önce
  halkın iradesini mühür yansitmiyor tercih yansitiyor eğer halkın iradesine güveniyorsan sus ve kabullen ayrica bu ülke hepimizin hepimizin icinde sen yoksun bati kuklası maşası
 • zaferzafer11 ay önce
  Essek gibi tanirsin keMAL ya seve seve..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018