Katar'dan flaş açıklama: Sonsuza kadar dayanabiliriz

Katar Petroleum CEO'su Saad el-Kaabi, devam eden Katar kriziyle ilgili açıklamalarda bulundu.

20 Haziran 2017 Salı 19:44
Katar'dan flaş açıklama: Sonsuza kadar dayanabiliriz

Saad el-Kaabi, ülkesinin kriz durumuna hazırlıklı olduğunu ve 'sonsuza kadar kuşatma altında kalabileceğini' iddia etti. Kaabi, Katar'ın petrol endüstrisinin krizden etkilenmeyeceğini savundu. Kaabi, ayrıca tüm boykot ve ambargolara rağmen ülkesinin ihtiyacı olan her şeyi ithal edebildiğini açıkladı.

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 19:44
 • gerçek ortada gerçek ortada2 ay önce
  sevgili katar lütfen gururla değil tevazuyla dik durun zaman birlik zamanı müsümanlar kardeştir hepimizin hataları var sonsuza kadar dayanabilirz sözünün yerine İNŞALLAH BU GÜNLERDE GEÇİCEK DÜNYA ÜZERİNDE BÜTÜN MÜSLÜMANLAR KARANLIKLA SINANIYOR SABR HEPİMİZE LAZIM SELAMETLE
 • ESTERGONLU AKINCIESTERGONLU AKINCI2 ay önce
  DİK DUR, EĞILME ;TÜRKIYEVE GERÇEK ISLÂM ALEMISENINLE !..BUTASMALISUUD-SISI-BAE-BAHREYNSEFILLER YONETIMLERINIKAALE ALMA @ BUNLARIADAM YERINE DE KOYMA.ADI UZERINE TASMALI;İNSAN OLABILIR MI !ELBETTE HAYIR.BUDÖRDÜDEPENTAGON 'UN.....Ğİ.
 • AydınAydın2 ay önce
  Ekonomik ve politik çıkarlarımız var. Yıllar boyunca gıda ihracatı yapabiliriz. Müslüman bir ülkenin kötülük görmesini asla istemeyiz, fakat abartı romantizim yapanlar var. Bizim çok iyi ilişkilerimiz mevcut yönetime bağlı. Yarın başka bir yönetim gelse ve bize mesafe koysa ne yaparız? Dua ettiğimiz adamlara sövecek miyiz?
 • FatihFatih2 ay önce
  İyi veya kötü Allah bilir ama KATAR gerçekten dimdik duruyor taviz vermiyor duamiz onlarla