Katar'dan Türkiye resti!

Katar Dışişleri Başkanı Şeyh Muhammed bin Abdulrahman al-Thani, ambargolar devam ettikçe körfez ülkeleriyle görüşmeyeceğini belirtirken, Türkiye, Kuveyt ve Umman'a güvendiklerini belirtti.

19 Haziran 2017 Pazartesi 17:17
Katar'dan Türkiye resti!

Katar Dışişleri Başkanı Şeyh Muhammed bin Abdulrahman al-Thani, kendilerine yönelik ekonomik yaptırımlar kaldırılmadan Körfez ülkeleriyle masaya oturmayacaklarını açıkladı.

Al-Thani yaptığı açıklamada, "Kadar abluka altındayken, pazarlık yapmayacağız. Pazarlıklara başlamak için ablukayı kaldırmak zorundalar" ifadelerini kullandı.

PAZARLIK KONUSU DEĞİL

Katar'ın henüz Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn'den herhangi bir talep almadığını söyleyen Al-Thani, Al Jazeera'nın geleceği dahil Katar'ın içişlerinin pazarlık konusu olamayacağını belirtti.

TÜRKİYE'YE GÜVENİYORUZ

Al-Thani, kriz devam ettiği müddetçe Katar'ın Türkiye, Kuveyt ve Umman'a güveneceğini ve İran'ın hava ulaşımını kolaylaştırdığını söyledi.

 

 

Haber Tarihi: 19 Haziran 2017 Pazartesi 17:17
 • AlperenAlperen1 ay önce
  adi şeref yoksunu feto itleri.sizin babaniz ingiliz.o fetoyu cumle alem dudukleyecek o an yakindir soyleyin dondan , ic camasirdan medet uman kopek surusu sahibinize Turk halki 4 gözle bekliyor Abd deki. ..............
 • Aziz tunç Aziz tunç 1 ay önce
  Katar osmanli ya isyan etmeyen tek Arab ülkesi bu yüzden daima yanında duracagiz
 • KatalanKatalan1 ay önce
  Ülkelerin birbiri hakkındaki sıkıntılardan bize ne arkadaş yarın katar a girerlerse Suriyeliler gibi onlar da mı gelecek.. bunlar devletler arası sorunlar derin strateji ve bilgi isterken yorum yapanlar herhalde strateji uzmanı a haber i izleyerek yorum yapmayın bugün dost derler yarın düşman.
 • Galip BarutGalip Barut1 ay önce
  Türkiye'deki Kardeşleriniz Yanınızda.Asker Lazımsa Kopup Geliriz Vesselam.
 • Ahmet ümitAhmet ümit1 ay önce
  Parasi sende de ondan güveniyor. Hele bir yamuk yap bakayım ne oluyor.
 • Ali Osman YılmazAli Osman Yılmaz1 ay önce
  ARABİSTAN ,BEA VELEDİ AMERİKANDIR
 • yavuz 1517yavuz 15171 ay önce
  Sıkıntı yok vatansever, biz seni biliyoruz.
 • vatansevervatansever1 ay önce
  Yanlislikla negatif tikladim..ozur
 • SEYDANUR BARLALISEYDANUR BARLALI1 ay önce
  KATAR DİK DUR ,ISLÂMA IHANET EDEN BU PENTAGON TASMALIKARI YAKINDA BIR BIRKERINEN GIRECEKLER. BU SEFİLKUKLALARA BOYUN EGME ! TÜRKIYE SENİNLE.
 • yavuz 1517yavuz 15171 ay önce
  KATAR, asla yalnız bırakılmayacak. Dik duracak.TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ hep yanında olacak. Körfez ülkelerini çok kötü günler bekliyor. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nin yanında olanlar kazanacak. Yazın bir kenara.
Daha fazla yorum göster (1/10)