Karamollaoğlu'ndan referandum sonrası ilk açıklama

Anayasanın toplumsal mutabakat olduğunu ifade eden Temel Karamollaoğlu, 16 Nisan'da tam mutabakatın olmadığını söyledi.

17 Nisan 2017 Pazartesi 15:00
Karamollaoğlu'ndan referandum sonrası ilk açıklama

Türkiye, anayasa değişikliği için yapılan referandumda tercihini 'evet'ten yana kullandı.

Referandum sürecinde 'hayır' cephesinde yer alan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamolloğlu, sonuçlardan sonra ilk kez konuştu.

"TAM MUTABAKAT OLMADI"

Partisinin genel merkezinde açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, "Anayasa toplumsal mutabakattır. 16 Nisan'da tam mutabakat olmadı. Yürütme bunu düşünmeli." dedi.

Haber Tarihi: 17 Nisan 2017 Pazartesi 15:00

YORUM YAZ

 • yusufyusuf11 ay önce
  sen ve senin gibiler oldukca da mumkun degıl sızler bu vatan bu mıllet bu bayrak ıcın degıl ne kadar haın varsa onların safında oldugunuz ıcındır temel bey ısmınız temel ama curumussunuz haberınız yok
 • Yasin babatürkYasin babatürk11 ay önce
  82 Anayasası da tam mutabakat oldu,bundan dolayı 5 tane darbecinin anayasasını değiştirmek için tam mutabakat lazımdı.20 yaşında ben bile bu sözleri duyuncaMüslüman biri olarak ne kadar utanıyorum ki,milli görüşün içinde büyüyenler,28 şubatı yaşayanlar ne desin sana !!
 • ŞanlıurfaŞanlıurfa11 ay önce
  Temel Karamola
 • Yazık Sana MençıstırlıYazık Sana Mençıstırlı11 ay önce
  Mençıstırda dura dura ingiliz mi oldun ey molla ?Sen önce dön bir içine bak temelin bozulmuş galiba ? Erbakanın kemiklerine de bak sızlıyor mu diye !!!
 • Elmas mehmet yilmaz Elmas mehmet yilmaz 11 ay önce
  Ne diyor bu adam yahu,,, yaziklar olsun size saadet partisi diye bir sey kalmadi artik chp pkk feto ve diger dusmanlarin yaninda yer aldiniz feraset diye bir sey yokmu sizde.. zararin neresinden donerseniz kardir. Sizde o yuz utanma varsa tabii,? Sizler nefsinizi ilah edinmisiniz maalesef.
 • kaleikalei11 ay önce
  utanmadan sıkılmadan konuşuyor ne mutabaktı olmamışmış burnunuz bir daha sürttü ama durmazsınız çünkü bu siyasi bezirganlık sizlerde kronik bir duruma dönüşmüş belli oluyor.ama hep kaybedeceksiniz dinozorlara fosillere geçit yok ancak onun bunun değirmenine su taşıyacak ve onlara yarenlik edeceksiniz.hoş görünmeye çalışacak ve de hep kaybeden olacaksınız.
 • halit yaşar Bükülmezhalit yaşar Bükülmez11 ay önce
  karamollaoğlu kalleşliğin daniskasını yaptın bu millete.sen sanayii bakanlığı sanayii dairesinde at koşturduğun gibi türkiyede at koşturamayacaksın.haydi tay tay.
 • sassas11 ay önce
  ne .. yiyeceğini şaşırdî.
 • KOCA YUSUFKOCA YUSUF11 ay önce
  BEYNİ SULANMIŞ BUNAK
 • turgut yusuf kototurgut yusuf koto11 ay önce
  bu ne zirvalıyor
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018