Karamollaoğlu canlı yayında açıkladı… ‘AK Parti ile ittifak…’

Bir TV kanalının canlı yayınına katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu "Kimseyle ittifak içinde olmayacağız. Kendi adayımızı çıkaracağız. Biz bir cephe oluşturmayacağız" ifadelerini kullandı.

14 Şubat 2018 Çarşamba 00:01
Karamollaoğlu canlı yayında açıkladı… ‘AK Parti ile ittifak…’

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu bir TV kanalının canlı yayınına konuk oldu.

Karamollaoğlu seçim ittifakı ve cephe tartışmalarına kapıyı kapatarak "Kimseyle ittifak içinde olmayacağız. Kendi adayımızı çıkaracağız. Biz bir cephe oluşturmayacağız" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 14 Şubat 2018 Çarşamba 00:01

YORUM YAZ

 • ABDULLAH YOLCUABDULLAH YOLCU3 gün önce
  temel fıkrası bu arkadaşlar ciddiye almayın.
 • Kontrol EdilsinKontrol Edilsin4 gün önce
  Temel, zaten AK Partiye gelecekse aşı karnesi incelensin. En son 'KUDUZ AŞISI' dozlarını vurulmadıysa, dooooğru kireç kuyusuna!
 • FATİHFATİH4 gün önce
  ak partinin döneklerleittifaka girmezzaten ,sengit hdpyanlısıchpye ...............
 • kalelikaleli4 gün önce
  çok iyi oldu bu adam gerekeni söylemiş ittifakta yer almayacak kendi başlarına iktidar olacaklarmış.bir de başkan olacak zaten.ne iyi.zaten ittifakta yer alsalardi ittifak oy kaybederdi.sakın bu adamlarla bir daha bir araya gelinmesin.fırsat bu fırsat.bırakın iktidar olsunlar bakalım cephe deoluşturmuyorlarmış.ne ala.sen cephe oluşturmuyorsun ama karşındaki fena oluşturuyor ahbap.
 • HAMZAHAMZA4 gün önce
  Herkes Akp ile ittifak etmek zorunda mı? İttifak yaptıktan sonra parti olmanın ne anlamı kalıyor ? Sizin kendinizden başkasına tahammülünüz yok. Sizinle ittifak edipte günahlarınıza ortak mı olaydık...
 • Sahin MustafaSahin Mustafa4 gün önce
  Binde kac oyla kendi adayini aciklamayi düsünüyorsun mantar!!!!!
 • EnderEnder4 gün önce
  Allah herkesi kuru iftiradan sağolasın.
 • nazım aratnazım arat4 gün önce
  İngiliz anahtarı gibi bir aday çıkarmaz ise ayıp eder Karamollaoglu
 • ahmet yükselahmet yüksel4 gün önce
  ne oldu chp de istemedi senin gibi ikiyüzlü ...i...sen git fetöşün yanına pis nefesinle bu vatanın havasını kirletme.refah partisi mirasından nemalandıkların sana ve yalakalarına zehir zıkkım olsun.hain ve münafıkların fetö gibi bu dünyada yahudi kanalizasyonalrı ahirette ise cehennemin gayya çukurudur.
 • Veli KARAKOÇVeli KARAKOÇ4 gün önce
  Bu......., her fetbazlık beklenir bundan, Allah CC. izan ihsan ettiği kuluna yüzündeki (eşkalindeki) nursuzluğu gösterir. Göremeyen itiraz etmesin, görene de itibar etsin, bu deccalaın yaptıklarını görmüyormusunuz? O kibar erbakan hocanın evlatlarına adeta zulm ediyorlar, ettiler, dinimize de aynısını yapıyorlar
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 18.02.2018