Kanal D'nin dizisi başlamadan oyuncu kadrosuna neşter vuruldu

Kanal D’de başlayacağı açıklanan ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ dizisinin oyuncu kadrosuna henüz dizi başlamadan neşter vuruldu.

13 Şubat 2018 Salı 16:57
Kanal D'nin dizisi başlamadan oyuncu kadrosuna neşter vuruldu

Kanal D’de başlayacağı açıklanan ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ adlı dizinin oyuncu kadrosuna henüz dizi başlamadan neşter vuruldu. Dizinin yönetmeni ve senaristinin değişmesi üzerine oyuncu kadrosundan çıkarıldığını öğrenen oyuncu Altan Erkekli, Metin Akpınar da çıkarılmış" ifadelerini kullandı.

"Keşke değişiklik yapılacağı yapım şirketi tarafından söylenseydi" diyen Erkekli, "Başkasından duymak kırıcı oldu” şeklinde konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 16:57

YORUM YAZ

 • Sina SALIKSina SALIK1 yıl önce
  @TÜRK sana cevaben. Osmanlı Türk değil devşirme öyle mi? Bak senin gibiler bana da ismim Sina diye arap iranlı diyor. sadece gülüyorum. He ben arap bedeviyim. Neyse. Elhamdülillah müslümanım. Sen de eminim sarışın renkli gözlüsündür bak buraya yazdım. Eminim ikisinden en az biri tutuyordur. Şu soyağaçları bir açıklansın görürüz kim Türk kim devşirme. Benim amcam ülkücü mesela onun Türklüğü hakkında hiç bir şey demez senin gibiler ama nasılsa sırf adımdan dolayı bana arap diyorsunuz. Senin kafan bu kadar basıyor işte. Dünya görüşün bu kadar sığ. Bu arada yanlış gazete okuyorsun. Buralar arap bedevi kaynıyor. Seni buralardan alalım bi zahmet.
 • neron11neron111 yıl önce
  kanal d yapıyorsa bu diziyi kesin muhteşem yüzyıl gibi yapar,oradada 46 yıllık padişahlığında sadece 1.5 yıl sarayda kalan kanuniyi sanki haremden çıkmıyormuş gibi tanıtmışlardı
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 1 yıl önce
  Zortttt musun nesin, senin anan bacın yok mu? Karı diyerek aşağıladığını mı sanıyorsun?Senin gibilerin ağzından anca ....... çıkar!
 • kemalkemal1 yıl önce
  Osmanlıya hakaret dizisi yolda Kanalizasyon D de.
 • ZORTTTZORTTT1 yıl önce
  ŞERİAT DİZİSİ İSTİYORUZ. BOL KARILI ÇARŞAFLI KARILAR FİLAN OLSUN.. HEDEF ŞERİAT DEVLETİ YA..)))
 • TÜRKTÜRK1 yıl önce
  osmanlı türk değildi o yüzden kaldırılsın DEVŞİRMELERLE DOLU BİR DEREBEYLİK.
 • abdullahabdullah1 yıl önce
  Bir Osmanlı aşağılama dizisi daha geliyor muhtemelen. Kanal d ve bu zihniyette bir kanalın İslam bayrağını temsil edecekbir yapım ortaya çıkarmasını pek düşünemiyorum maalesef. Kanuni dizisi gibi bir şey yaparlar olur biter. Millette ağzı açık bakar ve vay be padişahlar neler yapmış der.
 • MamiMami1 yıl önce
  Aynen katılıyorum.Guzeldi isimsizker. Allah dedikçe vatan dedikçe rahatsız oldular bence
 • ATALAYATALAY1 yıl önce
  İŞLEMEZ.. YÜRÜMEZKENANIN ROLÜ DEGİL EMDE KANAL D DE OLMAZ BU DİZİLER ! İZLENMEZ ADAM MEMLEKETİNE DÜŞMAN NİYE DİZİYAPSIN !İSİMSİZLER NASIL BİTİRDİLER ! KURBAN ETTİLER OSOURUKTAN DİZİYE

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Şubat 2019