Kalleşçe bir iddia: Erdoğan, Avrupalı liderleri öldürtmek için suikastçiler mi gönderecek?

Darbe girişimini önceden yazan ve FETÖ’ye yakınlığı ile bilinen Eski Pentagon yetkilisi, Neo-Con yazar Michael Rubin, Newsweek'te yayınlanan son yazısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı ürettiği teorilerinde çıtayı yükseltti.

19 Nisan 2017 Çarşamba 17:48
Kalleşçe bir iddia: Erdoğan, Avrupalı liderleri öldürtmek için suikastçiler mi gönderecek?

Referandumunun ardından sert üslubuyla Erdoğan'a karşı sözleriyle yeniden gündeme gelen FETÖ’cü Rubin, Newsweek sayfalarına giren yazısında skandal bir soru soruyor.

Alçak Rubin ''Erdoğan Avrupalı liderleri öldürtmek için suikastçiler mi gönderecek?'' ifadelerini kullanıyor.

Rubin, alınganlıkla suçladığı Erdoğan'ın tüm dünya tarafından kendisinin uygun gördüğü şekilde saygı görmeyi beklediği iddiasında bulunuyor.

Rubin'in ''Türk medyasında mafya olarak anılan'' sözleriyle tanımladığı Sedat Peker tarafından Avrupa'ya yönelik yayınlanan tehdit içerikli mesajlar üzerinden, Peker'in Erdoğan'a meydan okuyan Avrupalı liderleri öldürtmek istediği iddiasında bulundu.

Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 17:48

YORUM YAZ

 • muratmurat11 ay önce
  yerse.... daha neler sacmalayacak bu it. hatirlayin,, gecen sene mart ayinda bu it oglu it "erdogana darbe yapilirsa america bunu destekler" yazmisti.. sonrasi malum 15 temmuz oldu. simdi icerideki usaklarinin artik yapacak hic birseylerinin kalmadigini anlayinca disimizdaki gercek dusmanlarimizin artik saklanmayi birakip sahaya inmeleri gerektigini anlatmaya calisiyor. mesaj bu. gorecegiz yakinda avrupa ulkelerinin nasil acik acik erdogana tehditler savuracagini..
 • asim keskinasim keskin11 ay önce
  bu aciklamayi yabana atmayin, bu adam bunu diyorsa,,asil kendileri yapacaklar bu isleri ve türlerin üstüne atacaklar ,,dikkat uyanik olmaliyiz.
 • BatuhanBatuhan11 ay önce
  Türkiyeye karşı korku salmak ve insanları kışkırtmak istiyorlar. Benzer metodlar almanyanın medyasında yıllardır uygulanıyor. Almanyada sokakta birisine sorsan, Esed ve Sisi'ye anlayış gösterirler, onları lider olarak tanırlar ama Erdoğan'dan eli kanlı katilmiş gibi korkarlar ve liderliğini de tanımazlar. Şeytani bir dünya algısı var burada.
 • Naif Naif 11 ay önce
  Hiç mi ysk uyarilarini okumadiniz, duymadiniz. Muhursuz pusula geçersizdir dediler sandiklar açıldıktan sonra, kimi yerlerde sayım bittikten sonra Muhursuz oylargeçerli dediler. Hala chp söyle chp böyle. Bu nasıl bir zeka arkadaş.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018