'Kalleş' Emre Uslu yine sahnede

ABD’ye kaçan FETÖ’cü Emre Uslu, terör ve casusluk soruşturmasında tutuklanan sözde gazetecilere sahip çıkarak yine devlete ve hükümete hakaretlerde bulundu.

13 Eylül 2017 Çarşamba 10:57
'Kalleş' Emre Uslu yine sahnede

YENİAKİT.COM.TRKaçtığı ABD’deki FETÖ okulunda çalışan Emre Uslu, gayrı milli yayınları ile bilinen Cumhuriyet gazetesinde yönelik terör soruşturmasında tutuklanan Ahmet Şık ve Kadri Gürsel ile casusluktan tutuklanan Enis Berberoğlu’na sahip çıkarak Türkiye devletine ve hükümetine hakaretlerde bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaDA “Ahmet Şık Kadri GürselEnis Berberoğlu içni bunlar "FETÖCÜ" değil diye Gülen imzalı belge bile verse kurtulamazlar çünkü mesele "FETÖ" değil," ifadelerini kullanan FETÖ tasmalı Emre Uslu, alçak sözlerini hakaretlerle sürdürdü.

‘KALLEŞ’ EMRE’DEN HAKARETLER

15 Temmuz han darbe girişimi öncesi attığı tweetlerle darbe sonrası Türkiye’ye dönüş hayali kurduğu ortaya çıkan ve son açıklamalarında devlete ihanet eden isimleri savunan Emre Uslu, sözlerinin devamında “Hukukları da savcıları da hakimleri de kendileri gibi kalleş, çıkın delikanlıca FETÖ bahane RTE ve MİT'i eleştirdiniz diye içerdesiniz deyin” ifadelerini kullanarak devlete ve hükümete hakaret etti.

Haber Tarihi: 13 Eylül 2017 Çarşamba 10:57
  • sükrü yaralisükrü yarali4 ay önce
    biliyomusunuz akid bazen bende cok soru isareti birakiyo ya bu serefsizi haber yapmak zorundamisiniznerdeyse deger verdiginiz anlami cikartacagim birakin it ürüsün sonra degerinin olmadigini anlayip ruhsal problemiyle bas basa kalacak serefsiz

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 21.01.2018