Kalın: Boşuna çırpınmayın!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, bazı Avrupalı siyasilerin ve basının 'Referandumdan evet çıkmasın' diye çırpındıklarını, ancak kararı milletin vereceğini kaydetti.

08 Mart 2017 Çarşamba 23:22
Kalın: Boşuna çırpınmayın!

İbrahim Kalın, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, "Bazı Avrupalı siyasiler ve basın 'Referandumdan evet çıkmasın' diye çırpınıyor. Boşuna uğraşmayın. Buna siz değil, millet karar verecek. Türkiye karşıtı her tür örgüte, faaliyete kucak açan ülkelerin şimdi de referandum bahanesiyle saldırıya geçmesi, her şeyi izah ediyor." ifadelerini paylaştı.

Haber Tarihi: 08 Mart 2017 Çarşamba 23:22

YORUM YAZ

 • Ersin Ersin 1 yıl önce
  Karar evet dir tüm dünyada biliyor
 • cccihadddcccihaddd1 yıl önce
  Hayır çıkarın safları ne kadar genismiş. Ne kadar çok TC dostu toplamışlar TC nin selameti için isteyen ne çok batılı dostları varmış hayircilar çok çok mutlu olmalı çünkü çok güçlü safları var.
 • YAVUZSELIMDOĞRUSÖZLÜ YAVUZSELIMDOĞRUSÖZLÜ 1 yıl önce
  EVET ,SN. KALINDOĞRU SÖYLEMİŞ.15OYILDIRMİLLETERAĞMEN MILLETADINAKARAR VERDİRENVAHŞİBATI'NINPRANGALARI 16NISAN 'DAALLAH'INİZNİ VEİNAYETIYLESOKULUP YÜZLERİNEFIRLATILACAK.
 • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
  ... tüm dünyaya rezil rüsva oluyoruz. Tüm Dünya görüyorki bitmiş tükenmiş..
 • KaraKara1 yıl önce
  Hangi Avrupa Hayir cikmasini bekliyor acaba!!!Onlar Evet cikmasini istiyorlar. NEDENI ???Tek Adam. Neden Tek Adam??? Asagiya alinmasi kolay.!!!Örnek istersiniz Simdi bide??..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018