İsviçre'de dehşete düşüren 'Hayır' yürüyüşü!

Avrupa'da İslamofobi, ırkçılık ve Türk düşmanlığı giderek artıyor. Sosyal medyada kısa sürede yayılan İsviçre'de düzenlenen 'hayır' gösterisine ait görüntüler dehşete düşürürken, Avrupa'daki İslam ve Türk düşmanlığının ulaştığı boyutu da gözler önüne seriyor.

13 Mart 2017 Pazartesi 23:29

İsviçre'deki aşırı sağcılar Türkiye karşıtı 'hayır' gösterisi düzenlendi. Aşırı sağcıların gösterisinde 'Türkiye ve Erdoğan' karşıtı pankartlar açıldı.

Gösterilerinde 'İslam ve Türkler' aleyhinde görseller taşıyan aşırı sağcılar, çok sayıda hakaret içeren pankart da sergiledi. CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu da sosyal medya hesabından söz konusu protestonun 'evet' kampanyasının işine yaradığını iddia etti.

 

Haber Tarihi: 13 Mart 2017 Pazartesi 23:29

YORUM YAZ

 • Ay yıldız Ay yıldız 1 yıl önce
  Bunların topu kesin fetöcüdür...Bunların hainliği haçlıları geçti... Allah tan bulsunlar...
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Bu AKP yüzünden tüm dünya düşman oldu bize. Böyle değildi önceden.
 • Yusuf 02 Yusuf 02 1 yıl önce
  Melih gökçek bunları n fetcu olduğunu sçıkladı
 • MADTÜRKMADTÜRK1 yıl önce
  Bu görüntü beni çok memnun etti her şeyde bir hayırlı olayı gözetmek icap eder bunlar hayır diyorsa ben evet demeliyim yani değerli kardeşlerim dosdoğru yolda oldugumuzu ve hayır yerine evet demek lazım gelir.....
 • ŞenerŞener1 yıl önce
  Yahu bu ne? Adamlar milli bayram düzeyinde karalama yapmış. Kıyafetler, pankartlar, göstericiler, izleyiciler. Bu referandum sizin ülkenizin değil, bizim geleceğimizdir, size ne oluyor? Bunu yapmak için, bu kadar zahmete katlanmak için hemde başka bir ülkenin demokratik seçimini karartmak için güçlü bir düşmanlık gerekir. Hep bilirdik bunu, siz kanıtladınız.
 • Diriliş38Diriliş381 yıl önce
  Siz bırakın insan olmayı insanlığın ve medeniyetin kapısına it olamazsınız hırsız eşkıyalar.
 • OnurOnur1 yıl önce
  Bu yuruyus hayir kampanyasi falan degil. Ben isvicrede yasiyorum bu 10 gun suren bir karnaval her sene mart ayinda baharin gelisini kutlarlar bu karnavalda dunya gundemi neyse onu karikaturize ederler. 5 sene oncede vatikanda cocuk tecavuzu oldu onu karikaturize etmislerdi italyaylada baya sorun yasadilar. Anliyacaginiz burda turklere hakaret falan yok reisede bisey demiyolar.Umurlarindada degil bu isvicrelilerin zaten bunlar eylenmeye bakiyolar. Boyle yalan haberler bizim medyamizin nekadar durust haber yaptigini gosteriyor.
 • bekirbekir1 yıl önce
  Arkadaşlar dün gece Melih GÖKÇEK açıkladı, yürüyüşü düzenleyenler namert fetocularmış..Bu şeref ve haysiyet yoksunu mankurtlardan herşey beklenir.Bu alçaklar ülkemizin kötülüğü için şeytanla bile işbirliği yaparlar.Bunlar bu derece kanı bozuk ve haysiyetsiz insanlar.Şercephesinde cehennemlerine odun taşıyorlar......
 • MUSAMUSA1 yıl önce
  dünyanın en huzurlu ülkesi ataist bir ülke olmasına rahmet demokrasinin maksimum olduğu cezaevi yok gibi bisey olup tecavüz olayı olarak toplamda bir yıl içinde 70 vaka olup 67 sinin müslüman kişiler tarafından yapıldığı devletin kasasında parasının olup bu parayı halka vermek istemesine rahmen istemeyen bir toplumdan bahsediyorsunuz.
 • OSMANLIOSMANLI1 yıl önce
  Bencede isvicreye takilmayin...sorun Almanya..Belcika ..Danimarka ve Hollanda gibi fasist Nazi mantikli ülkelerde...!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018