İsviçre gazetesinden Türkçe alçak manşet! Türkleri tehdit etti

Avrupa ülkeleri, Türkiye’deki referanduma sayılı günler kala çirkin saldırılarına her gün bir yenisini ekliyor. Küstahlığını ve skandal üslubunu her gün artırarak karalama çalışması yürüten Avrupa ülkelerine bugün İsviçre de eklendi.

13 Mart 2017 Pazartesi 20:08
İsviçre gazetesinden Türkçe alçak manşet! Türkleri tehdit etti

İsviçre’nin ulusal yayın yapan bulvar Gazetesi Blick, manşetten İsviçre’de yaşayan Türk vatandaşlarına hem Türkçe hem Almanca seslendi.

Blick Gazetesi, “Erdoğan’ın diktatörlüğüne hayır oyu kullanın” alçakça manşetiyle asıl dertlerinin ne olduğunu ortaya koydu.

TÜRK VATANDAŞLARINA TEHDİT!

İsviçre’nin ‘dünyanın en özgür ülkesi’ olduğunu öne süren gazete, ülkedeki Türk vatandaşlarına açık bir şekilde tehdit ederek, “Burada yaşamak istiyorsanız bizim sizden bazı beklentilerimiz olduğunu unutmayın. ‘Hayır’ oyu verin!” ifadeleriyle küstahça çağrıda bulundu.

 

Haber Tarihi: 13 Mart 2017 Pazartesi 20:08

YORUM YAZ

  • KOMANDOKOMANDO1 yıl önce
    Asıl diktatör sizsiniz milletin seçtiği bir Lideri hazmedemiyorsunuz EVET ne kadar çamur insanlar var içimizdede hala anlamayan ne yazıkki insanımız var Avrupa sizce nasıl bir yer dinsizlik güzelmi sizce asıl sen anla gunter imanın yoktur herhalde morfinin iyisini kullanıyorsun herhalde baksana sağlam düşünce yok sende ismin dahi belli ediyor seni TÜRK ismini kullanmıyorsun YAZIK
  • guntergunter1 yıl önce
    Bütün Dünya Ulkerei anladi, bir Avrupadaki ve Türkiyedekiler anlmadi. Gabila Evetciler Morfim kulaniyorlar

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018