İşte Rakka'da son durum

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD ile ABD'nin ortaklaşa devam ettirdiği Rakka operasyonunda kent tamamen kıskaca alındı.

15 Mayıs 2017 Pazartesi 19:27
İşte Rakka'da son durum

YENİAKİT.COM.TR - Terör örgütü PKK/PYD ve ABD'nin terör örgütü DEAŞ bahanesi ile başlattığı Rakka operasyonu devam ediyor. 

Kentin batısında bulunan Tabka kentini işgal eden PKK/PYD Rakka'ya büyük harekat için bölgeye terörist ve mühimmat yığıyor. 

İşte bölgede son durum; 

Sarı bölgeler: PKK/PYD/ABD 

Siyah bölgeler: DEAŞ 

Kaynak: www.yeniakit.com.tr 

Haber Tarihi: 15 Mayıs 2017 Pazartesi 19:27

YORUM YAZ

  • abdoabdo10 ay önce
    tutul tutulda daeş çocuğu sevindirelim misali savaş bu.esas baş çıban perde arkasındaki terörist ısrael vede içimizdeki yahudi vatan hainleridir. gerek abd ,england ve bazı ab ülkeleriısraeilin sömürgesidir yahudilerin yönetimindedir. yeni seçilen trump ve dış işleri bakanı yahudidir. gerek daeş-ışid-pkk-fatöş-ypg vesaire terör örgütleri bunların ve ab nin besleyip , tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri p.çleridir. hepsi bunların kendi p..çleri
  • AhmetAhmet10 ay önce
    Biz de inandık, Amerikalı ve Avrupalı DEAŞ her zamanki çekiliyor hikayesi yapacak yerine kandırılmış Kürtleri yerleştirip hayal ettikleri geçici Kürdistanı kurup onlarıda katledip yerine Büyük İsrail devleti kurulacaktır

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018