İşte FETÖ'nün okuyun dediği köşe yazarları!

Soruşturma dosyasına giren son ByLock yazışmasında örgüt üyelerinin kesinlikle okuması gereken gazete ve köşe yazarlarının listesi yer alıyor.

15 Kasım 2017 Çarşamba 13:34
İşte FETÖ'nün okuyun dediği köşe yazarları!

Sabah'tan Nazif Karaman'ın haberine göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma dosyasına giren son ByLock yazışmasında örgüt üyelerinin kesinlikle okuması gereken gazete ve köşe yazarlarının listesi yer alıyor.

'Eczacılık' konu başlığıyla açılan toplu ByLock mesaj grubundaki konuşmada özellikle örgüt üyelerinin Sözcü, Birgün, Cumhuriyet ve Hürriyet gazetesi okumaları gerektikleri bilgisi yer alıyor. Okunması gereken köşe yazarlarında ise birinci sırayı MİT TIR'larının durdurulması görüntülerini genel yayın yönetmeni olduğu Cumhuriyet gazetesinde yayımlatan firari Can Dündar geliyor.

Okunması gereken köşe yazarları kısmının devamında ise Sözcü'den Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan, Soner Yalçın, Cumhuriyet'ten Hikmet Çetinkaya, Hürriyet'ten Ahmet Hakan yer alıyor..

'CHP'Yİ EZBERLEYECEKSİNİZ'

Yazışmada CHP'nin parti örgütü içindeki en üst konumdaki kişilerden il örgütü yöneticilerine kadar ezberlenmesi gerektiği belirtiliyor.

 

Haber Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 13:34

YORUM YAZ

  • Eyüp DağıstanlıEyüp Dağıstanlı3 ay önce
    Maksat Din / Vatan düşman olgusunu oluşturmak .Eee zehirleyecekleri Medyası kalmadı Taşeron arıyorlar.Aynı ayar ?!

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.02.2018